Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

jel zna neko kolko se krece cena zemlje oko Asanje u Sremu, nude neku zemlju po bagatelnoj ceni otprilke 2.000 eura po Ha ili po 50 eura u arendi
da li je to taacno
 
koje banke su najpovoljnije i najfleksibilnije u davanju dugorocnih kredita?
Ni jedne !
465.jpg
 
:cool:...prošlog proleća, dok sam tražio da kupim imanje...u Plandištu prodavao čovek 7ha u dve parcele na oko 1,5 km rastojanja....tražio 12.000 Eur i bio spreman da platim na dve rate...niko od komšija nije hteo da mu da taj novac...:cool:
Za te pare bi to odma otislo,a sto ti to nisi kupio?Ja za to nisam cuo,a i ovde su divljali sa cenama.
 
:cool:....nije pašnjak...i u katastru se vode kao njive druge, treće i četvrte klase...nije bio loš ni položaj...

....stoji da su i u tom kraju divljali sa cenama...samo što niko nije bio spreman da plati njihovo divljanje...ovo je bio apsolutno realan čovek...

...ja nisam kupio jer mi nije odgovaralo za salaš...ja sam hteo salaš i samo salaš...pa da li već postojeći ili da ga ja pravim to je bilo pitanje računice...:cool:
 
za te pare kod mene moze da se uzima 10 kj zemlje posto kod nas 1600evra ti je jutro(najbolje zemlje su 3 klasa a zuta zemlja je ispod 25 cm tako da ispod toga nevredi orati)
Cemu onda poredjenje.:osmeh: Klasa je klasa.E samo da imam 200000,nebi razmisljao.:haha:
Ovako mogu samo da razmisljam ::000::
 
:cool:....nije pašnjak...i u katastru se vode kao njive druge, treće i četvrte klase...nije bio loš ni položaj...

....stoji da su i u tom kraju divljali sa cenama...samo što niko nije bio spreman da plati njihovo divljanje...ovo je bio apsolutno realan čovek...

...ja nisam kupio jer mi nije odgovaralo za salaš...ja sam hteo salaš i samo salaš...pa da li već postojeći ili da ga ja pravim to je bilo pitanje računice...:cool:
Pa gde ti cak iz Malih Pijaca da pravis sala u Donjem Sremu, zar ne mozes nigde blize tebi ?
 
:cool:....pod a)...tada sam bio iz bgd....pob b)....reč je o Plandištu, ne pratiš fabulu radnje...:cool:
 
Nazad
Vrh