Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

E moj druze, i ja sam tak mislio ranije, lepim i recima, ali..... stvarnost ponistava teoriju, kada se ozenis, videces i sam. Inace, i zakonom je zabranjeno tuci decu, imamo prijatelje koje je cerka tuzila psihologu u skoli sto su je tukli.:haha:
 
Nasao sam oglas gde se u Sremu prodaje 80 hektara zemljista na asfaltu cena po hektaru 7000 evra, pa me zanima da li neko zna hoce li covek da prodaje na manje ili sve odjednom? Tel. broj mu ne radi...
 
Uzimaj i ne pitaj.Treba da radiš samo 30 prosečnih godina(ako ne i više) da bi ga sa zaradom sa te površine isplatio.
 
Šta mislite koliko puta će vam se desiti u životu da komšija prodaje parcelu do vaše i da imaš prilike da je uvećaš, jeste jaka cena ali je i tvoja prednost što uvećavaš parcelu, mislim da tu netreba puno razmišljati ako ti je poljoprivreda osnovna delatnost.
 
Šta mislite koliko puta će vam se desiti u životu da komšija prodaje parcelu do vaše i da imaš prilike da je uvećaš, jeste jaka cena ali je i tvoja prednost što uvećavaš parcelu, mislim da tu netreba puno razmišljati ako ti je poljoprivreda osnovna delatnost.
Znam čoveka koji je svoju parcelu, prošle godine uvećao sa cenom od 11,800 eur kj a sada za to uvećanje moze da dobije 7,500-8,000 eur.
 
Nazad
Vrh