Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Crvena ili ti oktobarska revoluciaj i jovo nanovo.... Opet za 50 -60 god neko trazi dedovu ili ocevu imovinu... Ja navijam za Crvenu revoluciju....
 
Ljudi treba mi pomoc tj.pouzdana informacija ako npr. sad tj od nedelje kupim zemlju i platim,a pri tome overim u sudu da li moram tu zemlju momentalno da prevedem na sebe ili to moze da saceka 2-3 meseca ?
 
Ljudi dali je neko zainteresovan. U Bečeju, put prema B. Topoli 2,5 kj. Cena 13.000 Eur/kj. Ako nekoga zanima mogu da probam da dođem do broja telefona prodavca.
 
Ako se nastavi ovogodisnji trend cena poljoprivrednih proizvoda kao sto je poceo sa psenicom,mislim da ce ovakve cifre (a i manje od toga) kao sto su u dva posta iznad,postati samo bujna masta prodavaca,a i kupci ce se verujem malo urazumiti.
 
Ljudi dali je neko zainteresovan. U Bečeju, put prema B. Topoli 2,5 kj. Cena 13.000 Eur/kj. Ako nekoga zanima mogu da probam da dođem do broja telefona prodavca.
Da li je na asfaltiranom putu, da li je u jednom komadu i koliko je od Bečeja udaljeno?

- - - - - - - - - -

U Čurugu ima jedan nudi kj, druga klasa za 3500 a kaže da bi spustio na 3000e. Promače mi a imam u blizini njivu al nemam novaca.

Da li je prodao? Ako nije daj broj telefona

- - - - - - - - - -

Bečejci jel imate od nekog geometra kontakt?:ppozdrav:

Znam sve geometre, ako ti treba još uvek javi se
 
@Rodja88 Zna li se ime tog sto je platio 12000 za 1kj? Prosto ne mogu da verujem u to jer je bilo dosta zemlju u ponudi u potezu cikerija-becej i deo prema backom gradistu.
Deo toga sam i sam kupio po ceni koja je daleko manja od te o kojoj se prica. A zemlja prve 1 klase. Jedino ako je na samom ulazu u becej ili nesto slicno..
 
Nazad
Vrh