Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Ајд сад сви који имате земљу да ми од сваког хектара препишете по 6 ари :osmeh: ... зашто па завршио сам с губитком прошлу годину :osmeh:... ако имате више од 100ха онда ми иде 10 ари од сваког хектара ...
Шта ти је равноправност и доследност. Једнима се опрашта, другима се штампа, а трећима се уводи ово.
Изгледа да је њихов председник то блокирао. Хаос.

Него, јел нам жао ове наше. Толики напор да се непалти ништа, кад оно хоп.
Јел нам због овога данас смањују грамажу. :haha:
 
Kakav rast cena, zemlje ili ?
Наравно земље .. Зар би ви поново ставили новац у банку ако сте га једва исчупали из ње ?

Dali ti imaš zemlju na prodaju kada navijaš na što veću cenu. Ako voliš da kupuješ samo ono što je skupo, javimi se ja ću ti naći KJ zemlje za 60.000 eur. Cenu zemlje nabijaju i takvi poput tebe koji očekuju od zemlje da će rađati zlatne poluge.

Тренутак за куповину земље није у тренутку кад је балон већ надуван и пред пуцањем ... Тако да ја не набијам ништа .. Грешка је што земљу посматрате стереотипно као нешто на чему нешто рађа .. просто нешто што се купује и продаје .. купују док цена иде горе продају кад мисле да су довољно надували цену..

Шта ти је равноправност и доследност. Једнима се опрашта, другима се штампа, а трећима се уводи ово.
Изгледа да је њихов председник то блокирао. Хаос.
Него, јел нам жао ове наше. Толики напор да се непалти ништа, кад оно хоп.
Јел нам због овога данас смањују грамажу. :haha:

Мора неко да покрије губитак .. знаш оно јавно-приватно партнерство .. приватан профит јаван губитак .. синула ми одлична идеја а да се угледамо на то и измислимо тха (транзициони хектар) биће јефтинија земља ..додуше биће мањи ал није битно већина има серво волане :osmeh:
 
Бога ми, у новинама навалили, земља па земља. Писали смо већ раније. Период акумулације и период дистрибуције.
 
Ma nude zemlju na dosta mesta za velike pare, i svi vicu da ce da skoci jos.

@marko22 rekao bih da je period akumulacije prosao, i da sad ulazimo u ovaj drugi
 
Нико ми не одговара за мочварно земљиште. Дал' да купим 3 јутра 5. класа, водолежа за 300€?
 
Jel si dobro napisao 300 eura ili 3000 eura sve ukupno ili po jutru:sta:
Koliko može biti prenos kod nas u opštini Alibunar nije nešto skupo.
 
Gde to u okolini Bg-a ima zemlja za 2000 e hektar?
Ne kupujem,vec mi je prosto neverovatno.
nije okolina beograda nego potez izmedju uzica zlatibora i tare
ja hteo da mu dam 2000 ali posle ce komsije po selu da mi se naljute i proglase me ludim, posto tamo niko nista ne kupuje osim sume i to ono na pola (pola gazdi pola njima) i to samo ako je pored puta
ps najmladji komsilja u selu ima 55 godina ostalo sve preko 70
 
Jel si dobro napisao 300 eura ili 3000 eura sve ukupno ili po jutru
Koliko može biti prenos kod nas u opštini Alibunar nije nešto skupo.
100€ јутро. Ујутру прво зовем Управу прихода па одох у куповину. Успут ћу да видим и један транспортер од 1,5т са све коњем за 200€.
 
Kupi to ne razmišljaj bar će subvencija pokriti cenu zemlje a u slučaju da ti nekad treba hipoteka uvek možeš staviti na tu zemlju pa makar i da ti je oduzme banka neće ti biti žao.
 
Nude zemlju ili kupuju?
Па новинари само терају кампању. А неки други ће да продају.
Већ дуже време сам приметио и да многе београдске агенције купују земљу. Сад је изгледа дошло време да је треба продавати.

- - - - - - - - - -

Пољопривредно земљиште, 5. класа, 1/1, изнад Елемира. Мораћу да проверим колики ће бити пренос пошто сам се једном већ опеко.
Па тебе више кошта гориво док све обиђеш, него то што купујеш. :osmeh:
У сваком случају свака част на плану и издржљивости.
 
За мало! Одложио судија продају за месец дана због своје грешке. Џаба га је адвокат повериоца убеђивао да није погрешио и цитирао му чланове закона. А имао сам и конкуренцију: дошла једна жена да лицитира. Кроз разговор се открије да је спремна да иде до дупло веће цене што значи да би са 630 € победио. Понудим јој ја 100 € да одустане и она пристане (значи цена 400 €) а за пренос сам проверио био би око 100 €.
Охрабрен прихватљивим износом преноса одем до Панчева да видим колико би ми тражили за пренос земљишта 5. - 7. класа у селу Иваново кад оно 2,75 - 13,75 Дин/м². Кажем, људи то је песак поред Дунава, не би требало да буде пренос већи од 1Дин/м² ал' не вреди. Још се ја чудим што у том крају људи не оверавају уговоре него потписују са по два сведока и чувају у фијоци.
 
Kakvo je stanje u Kikindi?

- - - - - - - - - -

Jel si dobro napisao 300 eura ili 3000 eura sve ukupno ili po jutru:sta:
Koliko može biti prenos kod nas u opštini Alibunar nije nešto skupo.
Molim te, kako se krece zemlja u ALibunaru i okolini? Na primer Seleuš, BNSelo, Šušara, Idvor
hvala u napred!

- - - - - - - - - -

I da ga ne obradis imas nacina da ga brzo otplatis. :ppozdrav:
Kako može da ga otplati brzo? A pošteno? :osmeh:
 
Nazad
Vrh