Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

znam da je to udaljeno 150 km,nego sam pitao dali ta cena vazi i za taj deo vojvodine?? hvala
 
Mislim da su ta zemlja kvalitetnija od onog koju sam naveo . Verujem da su tamoőnje cene srazmerno veće.
Pitaj nekoga u forumu ko je bliže tom mestu.
 
ok videcu. sad sam dobio informaciju da radja sest ipo do 7 tona po hektaru. ta zemlja u rastini koju gledam.
 
@vule
Ako si tako procitao, onda mora da radja 6.5t ili je vrati nazad :osmeh: hteo sam ti odg na pp, ali si vec popunio kvotu poruka. Deder obrisi pa da ti odgovorim.
 
Ovde se potkrala neka greška!
Neko stvarno mora ići kod offffftamologa.
ako je 1 kj - 1600 kvadratnih hvati i ako dodamo 6 kvadtatnih hvati to je 1606 kvadratnih hvati, a katastarski lanac je daleko veći od 22 kvatratna hvata.
ETO!
Sad i ja vidim sta sam napisao ::sramota::,ali nema veze necu brisati post kao neki...Sad sam PROCITAO na pravom mestu i vidim da sam do sada ziveo u zabludi: ланац = 10 мотика = 7193,4245 квадратних метара;
јутро или катастарско јутро = 1600 квадратних хвати = 8 мотика = 5754,7396 квадратних метара али се често заокружује и на 5755 квадратних метара
Sto mu stvarno dodje da je 1 lanac=1,25 kj.
Mislim da cu sutra sa ocem da preispitam mere za povrsinu... :osmeh:
Sreca pa postoji neko ko jos uvek dobro vidi sta mi svrljamo i ne mora ici kod oFFtamologa...
 
Ivane, nije da cepidlacim, ali imas u zutim/belim stranama. 1kj je 5754.65 m2. Ovo je 100 posto.
 
I kod mene 5755 m2 zovu lanac, tako i ja zovem ali je to nepravilno. 5755 m2 je katastarsko jutro ( KJ ).
Znao sam da nije isto ali nisam znao koji je tacan odnos kj-lanac dok nisu Spajki i Panonstib napisali.
Po tom sam ja placao 250e kj a dogovarali se po 250e po lancu.Kad bi rekao zakupodavcima da treba da vrate pare nije dobro izracunato garant bi rekli nemaju pojma ti koji su ti to rekli,valjda mi znamo bolje.:haha:
 
Potražnja za zemljom postoji ali je problem sa ponudom. Zbog toga cena zemlje raste. Drug, prodaje 2,5 ha zemlje 2 i 3 klasa po ceni od 60.000 eur/ha. To je trenutna cena koja će najverovatnije dostići uskoro cenu od 100.000 eur/ha čim počnu da stranci kupuju po Srbiji. Zbog toga ako ima zainteresovanih, neka se jave.
 
Што је много, много је.
Па за 2 продата Ха можеш да купиш 2 стана. Сваки да издајеш по 250 евра/месец. Годишње то је 3.000 евра по стану, односно 6.000 евра за оба.
Шта треба да сејеш и колико дуго да би имао овакву зараду? И да при томе ништа не ради.

Моја рачунице пада у воду само ако је то индустријска зона па хоће да препрода.
 
Nazad
Vrh