Cena uslužnog kombajniranja.

Odg: Cena usluznog kombajniranja

...
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

za godiste nisi u pravu,stariji kombajn moze lepse raditi od novog.
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

KishRobert je napisao(la):
za godiste nisi u pravu,stariji kombajn moze lepse raditi od novog.

Moze...ali vecina ne rade bolje od novih...na to sam mislio...
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

pazi i stari kombajn moze i te kako lepo i cisto da radi,
ali je ucinkovitost manja.
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Kod nas je bilo 4000 po kj,sa secko ili bez sve-jedno.Čovek je radio sa novom laverdom,nije bilo problema sa prosipanjem,lomom,necistcom....sto je jos dobro davao je svoje prikolice i radio je po 4kj na sat.....sta ces bolje...a ovi sa zmajevima su mogli samo sebi da urade i parkiraju kombejene!
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Mošorinac je napisao(la):
a ovi sa zmajevima su mogli samo sebi da urade i parkiraju kombejene!
protiv ovoga se treba boriti,
ti ljudi ne treba da zive sto imaju zmajeve?
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Stavi sebe u poziciju,da moras nekog da platis da ti vrse.....koga bi pre zvao da ti radi,ovog sa zmajem koji uradi 10 za ceo dan,jos se pokvari par put....a ovaj sa novim kombajno dodje,uradi ti na brzinu,kvalitetnije,a jos rade i jeftinije!! Nema tu milosti,samo najbolji rade i opstaju!!
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

mosorinac slazem se sa tobom :ppozdrav:
odem na njivu pa cekam na suncu onog sa zmajem zada mi se u tugu njegovo kasnjenje jer se pokidao negde.... a letos mi vrsio covek sa novim NH cena ista kao i da zmaj vrsi + istarupa i brze odradi a MNOGO mi je znacilo tih 30min sto je brze uradio od zmaja jer je caleta uhvatio pljusak na pola puta do kuce da je radio zmaj ne bi ni zavrsili i sve bi otislo do ... ::lose::
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

uglavnom ljudi koji rade svoje imaju zmajeve i koji rade manje a ovi sto rade vise i rade usluge imaju bolje kombajne a ti sa novim kada ti uleti pa pocne da vozi da se dokaze ko je on to se vidi sledece godine
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Ima likova i kod nas da pokažu šta je mašina,kada je proniklo iza njih razlog je bio loše-žito,šuveljivo
Ljudi,nekada je žetva trajala mesec i više a sada hoće svi da završe u pet dana,obično oni koji traže tačno u minut da im dođeš da žanješ kada treba da plate kasne po 6+meseci :nono:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Sve zavisi i od kombajnera,kako vozi i kako nasteluje kombaj,a svaki moze lepo da uradi,samo treba da se lepo vozi i dobro da se nastaleju...a usluge su takve,ako ne uradis dobro sl put nema sta da trazis kod tog gazde,to je moglo pre 10_15 god, kad je u svakom selu bilo po dva tri kombaja,pa su onda mogli da rade kako hoce,jer su ljudi zavisili od njih...
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Dejann je napisao(la):
slazem se u potpunosti :ppozdrav: ima likova koji i vise kasne sa novac od 6 meseca :nono: ::lose::
ja dok sam radio uslužno, obično naplatim kombajniranje npr žita, pred žetvu žita sledeće dogodine, i to samo zato da bih opet radio tim ljudima :nono:....dosta je bilo te zajebancije, sad uradim moje i kombajn u šupu. :cao:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

ja placam za robu tj ljudi traze zito i kad predam zito na obracunu prebacim tom coveku ciji je kombajn.
Tek iza zmaja zna da bude stedljivo i ne moras do godine sejati zito kad hoce staru kantu da poteraju pa bude belaja zapali se kais,zagusi ili izrasipa(meni jedan prihvatio da odbije 150kg/kj zbog rasipa)
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

ma naplaćivo sam i ovako i onako, samo da izvučem pare...a u međuvremenu se i povećao broj kombajna , pa su počeli da obaraju cenu samo da bi imali da rade...nekada se sa kombajnom uzimale lepe pare, sad je to sr*nje kroz gusto granje...inače zmaj neće da prosipa ako se lepo našteluje, problem je kao i uvek u ljudskom faktoru... :cao:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

U mom selu ima 16 kombaja ni jedan maloletni nema ,a sto se tice prosipanja izgleda se takmice koji ce vise prosuti :nono: cena po h od 80-100 evrica ::novac::
 
Nazad
Vrh