Cena uslužnog kombajniranja.

Odg: Cena usluznog kombajniranja

MONTOYA je napisao(la):
Ljudi,nekada je žetva trajala mesec i više a sada hoće svi da završe u pet dana,obično oni koji traže tačno u minut da im dođeš da žanješ kada treba da plate kasne po 6+meseci :nono:[/left]
upravo to,svi hoce odma' i sad.
ja licno bi voleo da svako ima posla sa kombajnom,a ne kao kod nas sto su neki za dzabe radili.
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Robiiii,pa hocemo u Evropu?To ti je borba za trziste...a i nije bas to zabadava. : :nono: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Cena usluznog kombajniranja

Farmer Bob je napisao(la):
Robiiii,pa hocemo u Evropu?To ti je borba za trziste...a i nije bas to zabadava.
to ti je borba,dok selo ne popizdi,e onda ce biti kuku lele....
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

kod nas je 5000 rsd/kj sa prevozom.
Mislim da je puno u svakom slucaju i na cenu d2 od preko 100 rsd.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Prosle godine bila 14000 ::novac:: ha, ove mislim da ce biti 15000 ::novac:: ha.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

kod nas ako bude 40 evra po k.j. bice dobro sobzirom das psenice nema a kombaja nezna im se broja :ppozdrav:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

100e po jednom hektaru je bila žetva prošle godine a mislim da će i ove biti isto
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Mislim da ovi kod mene nece dobiti vise od 300kg psenice za jutro,za soju 200,tako je bilo lane a tako ce biti i ove godine.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Teško da će moći za 300 kg pšenice... :sta: Pšenica će biti jeftina.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Tesko da ce dobiti vise,realno on potrosi 100kg za kombajniranje tj naftu.
Kad citam o kombajnima vecina hvali masine kako trose 6-8l/kj.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Svako svoga konja hvali... neka se javi ovde taj koji može da pokosi normalno žito (najmanje 2000kg/kj , strnjika na 10cm) a da potroši ispod 10l/kj.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

zorancile je napisao(la):
Svako svoga konja hvali... neka se javi ovde taj koji može da pokosi normalno žito (najmanje 2000kg/kj , strnjika na 10cm) a da potroši ispod 10l/kj.
Zoki 2 t/kj je jako loše žito i tu ne potrošim više od 6 litara po jutru.Da bi ga izvršio moram da pustim dole kako bi imao slamu za nesmetan rad.Kad je prinos 3-4t/kj onda je oko 8 litara .Nije tu problem utroška nafte po kj nego cena delova za održavanje.Jedno veče je bila rasprava o ceni kombajniranja.Jedan neće ispod 4000 dinara da udje u njivu, drugi će za 200 -250 kg pšenice.Svako ima svoju računicu.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

i kod nas je prosle godine bilo 100e po ha, ove godine videcemo
ja imam svake godine 4-5-6 ha za zetvu - niti da uzmem neki kombajn niti da placam kombajniranje, prosto nisam pametan
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

North ARMY je napisao(la):
Mislim da ovi kod mene nece dobiti vise od 300kg psenice za jutro,za soju 200,tako je bilo lane a tako ce biti i ove godine.
Isto tako...
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

@ Kiraj jel to potrošnja sa rakovicinim motorom ili mercedesom?
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

cika_jova je napisao(la):
i kod nas je prosle godine bilo 100e po ha, ove godine videcemo
ja imam svake godine 4-5-6 ha za zetvu - niti da uzmem neki kombajn niti da placam kombajniranje, prosto nisam pametan
Budi pametan uzmi neki mali kombajn za 3-4 000e uradis sebi i jos toliko usluzno da pokrijes naftu sebi,ne moras nista vise. :cao:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

zorancile je napisao(la):
@ Kiraj jel to potrošnja sa rakovicinim motorom ili mercedesom?
Ovo je potrošnja sa mercedesovim motorom.
 
Nazad
Vrh