Cena uslužnog kombajniranja.

Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Attila M. je napisao(la):
Opet vi gledate kako je u razvijenijim zemljama, pa hoćete te cenovnike da implementirate kod nas.

I onda se iščuđavaju zašto nam je država ovakva kakva je. A kakva će biti kada i oni na vrhu razmišljaju isto kao i ovi na dnu! Jooooj, životeeeee...
A MI-JA SMO DNO :zli: :zli:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Rale 83 je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Opet vi gledate kako je u razvijenijim zemljama, pa hoćete te cenovnike da implementirate kod nas.

I onda se iščuđavaju zašto nam je država ovakva kakva je. A kakva će biti kada i oni na vrhu razmišljaju isto kao i ovi na dnu! Jooooj, životeeeee...
A MI-JA SMO DNO :zli: :zli:

Pa mi smo na dnu piramide, zar ne?
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Dal si bar video kako se sprema kombajn za zetvu :zli: :zli:
Post je spojen: [time]1278019461[/time]
_________________________________________________
Videh tvoj post , nekako sam se osetio prozvanim
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

e ajd sada oderite narod :nono: :udri:

budite zadovoljni ako vas i iko pozove da radite.Ljudi su totalno obespareni da im pomosao na zetvu dodje kao smrtna presuda.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Rale 83 je napisao(la):
Dal si bar video kako se sprema kombajn za zetvu :zli: :zli:
Post je spojen: [time]Thu Jul 1 14:24:21 2010[/time]
_________________________________________________
Videh tvoj post , nekako sam se osetio prozvanim

Gledao sam kao klinac dok mi je poznanik imao kombajn. I znam koliko tu ima posla. Sećam se da mu je celo dvorište bilo prekriveno šatorskim krilima a na njima delovi za kombajn. Pa udri po sistemu puzzle...

Znam da to košta itekako. Ali ljudi! Osvrnite se malo oko sebe! Zar ne živimo u istoj državi gde već zadnja dva meseca ne može dva dana da se sastavi a da je sunce? Pa gde je nekom letinu potukao led, a nekom odnela voda? Ima nas koji smo zadnje dve stavke nekim čudom izbegli, ali ove monsunske kiše nismo nikako. Pa kakav vi zamišljate da će da bude prinos ove godine?
Uprkos svemu vi biste da se obogatite preko leđa nas gologuzana? Cene od 100-160 evra po hektaru? Imate li vi dušu? I ako je imate, pa gde će vam ona?
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Kengur je napisao(la):
e ajd sada oderite narod :nono: :udri:

budite zadovoljni ako vas i iko pozove da radite.Ljudi su totalno obespareni da im pomosao na zetvu dodje kao smrtna presuda.
Zato sam i ja protestvovao u utorak.
Zasto da budem zadovoljan, -finasiram im zetvu dok oni ne naplate, vrsim im po najvecoj vrucini dok oni piju pivo u hlad, dok oni spartaju kukuruze i suncokrete ja jurim delove i sarafam a svoje njive zapostavljam, i ja sam moj gotov novac ulozio i kupio svoj kombajn a oni isli na letovanja :zli: :zli:
a u ostalom nemoraju ni daga ovrse
Post je spojen: [time]1278020685[/time]
_________________________________________________
Cena od 160 e ide na kopaoniku , leskovcu, tari , vranju , pozegi i jos kojekude gde se vrsi na padinama , na terenima sa nagibom od 4 do 12 % gde zvace guza gace , nisi ti jos osetio te ekstremene situacije , granje cupa instalacije , provlacenje kroz planinske putice a parcele do 50a, a 142 ogroman kombajn
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

A ko vas tera da kosite zito?!
Skupa zetva?
Ostavi ga neka lezi, zaori ga, zapali....
Jel moj problem sto je zito jeftino? E pa delovi nisu!
Kupite lepo kombaj i resili ste sve probleme u zivotu!!! :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

od mene kupio kombajn ZMAJ 142,momak koji ima 25 jutara zemlje,ovde kod mene isto normalno da ljudi koji imaju 50...60 jutara zemlje imaju i kombajne.Pa svako skine njegovo i šupa.Pa ne košta ni 142 više nego bilo koji traktor polovni...
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Sva sreca meni radi covek koji mi je komsija, sa njime mogu da se dogovorim kako i sta.Nije prohtevan ako imam ad mu 'ladno pice, ako ne PREZIVECE.
Inace piti i voziti :nono: :nono: :nono:
Cena je jedna normalna i za mene i za njega.
Sta ovde citam, uzas jedan,treba da se da cela letina za to zadovoljstvo sklanjanja sramote za zemlje :spavam:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Ja licno imam kombajn zbog sebe i uradim nekom drugaru ispod cene :D ne pada mi na pamet da se svdjam sa ljudima :ppozdrav:
A staro pravilo ide,
Kad nemas kombajn skupo ti da ti drugi vrsi
Kad imas kombajn malo ti je kad vrsis drugome
A ovi sto misle da je lako sa kombajnom nek prodaju ono malo zemlje od koje kazu nemaju nista i nek kupe kombajn i rade usluge za 2000 din kj
Ja sam licno bio zadovoljniji dok nisam radio toliko i nisam morao na +50 pun znoja i prasine da picim sa kombajnom, ali usao sam u kolo i sad igram.
Ljudi pocinjete da se svadjate ne valja vam to ::lose::
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Rastislav je napisao(la):
gregorije83 je napisao(la):
kazu da ce biti 3000 i valjda plus gorivo...nisam bas odusevljen pogotovo jer sam danas bio u hrvatskoj i tamo je 60-70e po jutru... e tako bi mi valjalo :D :D :D

Ali u Hrvatskoj nisu plate 350e kao u Srbiji, vec oko 700e (koliko ja znam).
Ne valja ti poređenje.Cenu treba da formira traznja i ponuda i slobodna konkurencija.
Jako je malo onih koji bi ti platili 60-70 e u Srbiji, bas me interesuje posto ce biti cena kosenja ako bude iznad 40e a cena psenice ispod ili oko 10 din necu psenicu na jesen sejati.(ni ove godine je nemam)
Nije moje da brinem za ljude u Beogradu da li ce imati hleba (ni oni ne misle na mene), ako nema dovoljno psenice neka je uvoze.(ako moraju da je uvoze moraju da trose evra i sigurno je nece uvoziti po 10 centi,trosenje deviza povlaci druge posledice...nestabilnost kursa,inflaciju,nece oni moci dugo tako...)

alo kralju...samo sam rekao koja bi mi cena odgovarala,. nisam rekao da je ta cena realna za trenutne uslove u nasoj zemlji....3000 mi je bas malo, to nije ni 30e, moze da kaze ko sta hoce , svako ko ima kombajn zna da je malo, ali boze moj, ako svi rade za te pare radicu i ja...
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

kome je skupo neka ga poznje sa kosacicom pa nek ceka vrsalicu :cao: pa cu ga pitati onda jeli skupo ana kraju krajeva parkiram kombaj nedugujem nikom nista odoh da radim drugi posao.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

u baču je 5070din po kj bez seckanja sa seckanjem 5800
 
Nazad
Vrh