Cena uslužnog kombajniranja.

Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Rale 83 je napisao(la):
Izgleda da je voznja kombajna za ::novac:: naj bolje .
Vlasnik remontuje , juri delove , da ti masinu da ovrsis tvoje i jos dobijes i ::novac:: , ujutru dodjes sa rukama u djep uvece odes kuci sa ::novac:: u djep :D :D
Da a a ima i kad je kombajner odgovoran u 90% pa kad nesto crkne gazda se prvo izdere na tebe , pa onda proceni ako je kombajner kriv onda mu zaracuna koliko treba da tera bez para , pa jos mnogo zajebancija cak vise nego kad je kombajn tvoj i nije to bas tako ruke u dzepove,veruj mi........ ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Zato moj Otac ne pravi takve probleme. Kombajneru minimum pet flaša piva + sok + kisela, a i plati mu onoliko koliko ovaj traži i onda sledeće godine znamo da će nam ovršiti među prvima! :D
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

IMT-550 je napisao(la):
Rale 83 je napisao(la):
Izgleda da je voznja kombajna za ::novac:: naj bolje .
Vlasnik remontuje , juri delove , da ti masinu da ovrsis tvoje i jos dobijes i ::novac:: , ujutru dodjes sa rukama u djep uvece odes kuci sa ::novac:: u djep :D :D
Da a a ima i kad je kombajner odgovoran u 90% pa kad nesto crkne gazda se prvo izdere na tebe , pa onda proceni ako je kombajner kriv onda mu zaracuna koliko treba da tera bez para , pa jos mnogo zaj....cija cak vise nego kad je kombajn tvoj i nije to bas tako ruke u dzepove,veruj mi........ ::lose:: ::lose:: ::lose::
Kod mog vozaca je tako, ja pripremim komban za zatvu a on kulira, i na kraju zaradi vise od mene a vozimo po bunker 1 bunker drugi osim kad vrsimo kod mene tad vozi 90% sam jer sam ja i u transportu
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

ma ove godine ce svaki kombajn da ide bez problema u zetvu, i krsine i dobri kombajni - sve sto se prospe i ostane - to ce biti od grada i losih vremenskih uslova ::namigivanje::
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

cika_jova je napisao(la):
ma ove godine ce svaki kombajn da ide bez problema u zetvu, i krsine i dobri kombajni - sve sto se prospe i ostane - to ce biti od grada i losih vremenskih uslova ::namigivanje::
Da bi se sto pre koliko je god moguce skinulo....daj sta das....... :sta: :udri: :kisa:
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Ratislave, monopol je kad imaš samo jednog ponudjača radova.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Korporativno udruzivanje je kad se vise ponudjaca dogovore i svi drze istu cenu. Na to je mislio Rastislav.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Za kombajniranje imaš slobodnu konkurenciju, samo što postoji neki minimum cene...Mušterija koja plaća odmah ili ima veću površinu traži popust, a onaj koji nema novca taj ni ne pita pošto je nego pita kad može da plati, tako da cene variraju, nikad nije bila ista cena kod svih.

Neki se kombajneri čak javljaju sa njive i kažu: "tu sam kod tvog žita, jel da ga pokosim? Platićeš kad budeš imao..."
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Treba da kupiš kombajn, tu je lova...
Nastavićemo sutra, moram da spavam.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Sta rece ovaj, 142-om je 40e puna kapa? Pa 142 kad udje u njivu neznas nikkad oce li izaci cela ili u komadima! Koliko god da je spremis peres podmazujes, nikad ne mozes znati! A svaka popravka je paprena: Trci po delove, ako ih ima, menjaj na njivi ili teraj nazad u selo, izgubis dan, jure te svi...Ma kakve usluge!
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

A što se ne napravi da ima dve tarife? Jedna ako posao prođe bez pizdarija, a druga ako nešto rikne pa mora da se popravlja?

Ideja jeste utopistička, i garant će na kraju kombajni da crkavaju više nego inače ali ajd' sad. Ja tu pričam o poštenim ljudima.

Uvek se može doći do nekog kompromisa.
 
Odg: Cena uslužnog kombajniranja

Smesna tema.
Sto ja da stipendisem nekog ko vozi krsinu??
Jedino ako mislis da meni plati odstetu ako mu se pokida kombajn pa ceo dan izgubim sa njim u njivi. :D
 
Nazad
Vrh