Cena tovljenika na tržištu

Moje sam natovario na Mitros juce jedam kamion 125 kg prosek i danas drugi kamion 115 kg prosek ukupno 150 kom cena 175 plus pdv topla polutka ,mereni na zivo ovako za mene da uporedim cene ,ukupno u tovu 115 dana ulaz 25 kg , popodne stigla prasad 25 kg 6500 din jebiga stalni dobavljac nisam hteo da ga zakidam na ceni kad mi posteno odradi sve vakcine itd
Kod mitrosa je sad ja msm 170 plus pdv pala je za 5din i ceka se za utoar 10-14 dana
 
A koja je to klanica?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sve klanice placaju tako sem matijevvica ali i kod njega moze da se podigne cena od one iz cenovnika...meni je par puta podigao cak i u april ove godine dao mi cenu kao da sam dao mitrosu na liniji klanja...ali sad im je guzva pa nece oni da se cenkaju sa cenom kad mogu negde pokupiti i po 120din a zasto da placaju 150+
 
Markojx ja sam tovario u mitros u nedelju. Izasla je cena 143.5din po kg zive vage a prosek 115. Cena je bila 175 +pdv


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema vece cene od 140 din sa 8 posto pdv sa razumnim rokom placanja jedino na mitrosu moze da se dobije koji dinar vise tako je kako je svaka tura nova avantura
 
U istoj turi je bilo 3 cene 130din prosek 122kg. 143din prosek 115kg i 146din prosek 135kg. Najveca kilaza najbolja cena...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ode danas neplanirano krmača,140 din.

Isti kupac na malo klasu placa 170,al neće da tovari više od 2-3 kom.Lokalni mesar je u pitanju.

Gospoda koja neće da čuvaju,a hoće da kolju ide i na 180,al slabo se traži.Na pijaci jutros slaba ponuda,a i tražnja cene kako kod koga,kretalo se sa 180 na kraju dana se trgovalo na 160.
 
Moji stižu krajem januara početkom februara nadam se da će dotle cena otići gore
 
Tovljenici od 200 kg kod mesara 110 din (po ceni za krmače)...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Drugar tovario danas 100kom 79dan tova 122kg prosek...roba sa delte vladimirovac..pozz
 
Nazad
Vrh