Cena tovljenika na tržištu

Danas prodao 6komada prosek 132 kg po 110 dinara.
 
ti sa matematikom si se odavno zavadio ..ili neznas da saberes trosak .. momak hranis ih i nemas zaradu da li sada razumes ..alo..SRBINE .. razumes srpski.. nemas vajde . dzabe radis,.hranis ,cistis ..
Nemoj da se ljutis druze nisam nista lose mislio. Samo sam konstatovao da je dobra cena u odnosu na kilazu, jer placaju i manju cenu za tovljenike kao sto su ovi sa prosekom preko 130 kg, sigurno su bili dobrog kvaliteta bez obzira na kilazu. A ja znam i srpski i matematiku tako da nema potrebe da mi se crta ;) Znam ja vrlo dobro kakva je situacija.
 
Danas sam cuo da je Trlic pazario svinje ovde u Dublju po 130,mislim da im je prosek bar 150 kg,sutra treba da bude utovar.
 
Sad dosao sa tovara.... cena citavih 100din+pdv..... zz stovet Stari Zednik. MINISTRI I OSTALI MOLIM VAS NEMOJTE VISE POMAGATI STOCARSTVO!
 
To je stvarno bruka ::lose:: a i ovi u Žedniku ucenjuju maximalno , ja tovarim u ponedeljak dogovor je 115-120 din /kg isplata 2 nedelje i to je loša cena :udri: al nemogu dalje čekati, možda je vreme za malo::samo odmor:: jer ovo nema smisla !!!
 
@ D.R.E.D Jel to ide nekom mesaru ili ...? A kako mislis ucenjuju? Ja nisam imao nikakvih problema. Ustvari samo je jedan tip vratio,ne mogu reci tovljenika kad je 70kg.... Tog su mu izdvojili ali i ostali su bili dosta laki. Te je pustio..... Ma jebe lud zbunjenog definitivno!!
 
@sinisa Mislim ucenjuju sa cenom znaju da nemožeš da nosiš van opštine i onda nakupci obaraju cenu .Ja sam isto prodao nakupcu a on nosi kod mesara ovako brže dolazim do para jel da ja nosim direktno isplata bi bila 60 dana ::jako_besan::::lose:: što se kvaliteta tiče tu nema problema i uvek dobijam malo veću cenu mada ima na tržištu svakakvih svinja , a zna se šta je tovljenik od 95 pa do 115-120 a ako je extra roba do 125 kg. to je prva klasa barem kod nas . Inače danas sam tovario (umesto ponedeljka) jutros su javili dal može , prosek 114 kg
 
Kod nas na otkupnom mestu 105 din.
Jedan mesar placa pet din skuplje, ali dok sve poodbija, i isplacas od vage,,, isto mu dodje.
 
U Somboru mesara Conoplja placa 125 din novci za "dve nedelje" . Bio malo pre covek i kaze da su moji svinji teski, on kupuje do 120 kg. ::lose:: :udri:
 
@sinisa Mislim ucenjuju sa cenom znaju da nemožeš da nosiš van opštine i onda nakupci obaraju cenu .Ja sam isto prodao nakupcu a on nosi kod mesara ovako brže dolazim do para jel da ja nosim direktno isplata bi bila 60 dana ::jako_besan::::lose:: što se kvaliteta tiče tu nema problema i uvek dobijam malo veću cenu mada ima na tržištu svakakvih svinja , a zna se šta je tovljenik od 95 pa do 115-120 a ako je extra roba do 125 kg. to je prva klasa barem kod nas . Inače danas sam tovario (umesto ponedeljka) jutros su javili dal može , prosek 114 kg

Odakle sada ovo....? :haha:
Nikada nisam imao problema sa tim iako nosim u drugu opstinu.
 
Nazad
Vrh