Cena tovljenika na tržištu

Danas Djordjevic iz Indjije tovario po 120 din. 14-20 dana pare( realno, mada svi kazu 7)
 
Ljudi sta mislite,dali ce zbog ove najave izvoza cena ici gore kod nas u Lacarku je trnutna od 115-125 ja cu sutra znati treba da tovarim.
 
U cetvrtak je bio tovar u Starom Zedniku 110 pare odmah ili 115 pare za 7 dana. Gubitasi (tovljenici) su otisli cini mi se u Smederevsku Palanku.
 
Ljudi sta mislite,dali ce zbog ove najave izvoza cena ici gore kod nas u Lacarku je trnutna od 115-125 ja cu sutra znati treba da tovarim.
Sto se mene tice , ova najava izvoza bice obicno s.anje, pa mi nemamo dovoljno mesa ni za nas a kamoli za izvoz ( mi koliko proizvedemo mesa u Srbiji to nema ni za celu Moskvu a kamoli za celu Rusiju)
i kao druga stvar ,,nasi" ce da uvoze meso ( iz Brazila i itd ... ) i da Prodaju Rusima i kad ovi to provale onda smo ga P.....i , nasa posla !?!
Danas prodao po 125 din po kg prosek 106 kg uz malo duze ubedjivanje ( kupac mi davao 120 din) kaze ima i po 110 a on placa 120 i ima koliko hoces i to preko u Macvi posebno u Drenovcu ??
 
Nema bas koliko hoce za dobru robu mora dati 125 din za kes a na odlozeno placanje koi dinar vise, iz Pirota mustag pre dva dana placao 125 din
 
Krmace su 95 dinara,a posto je kukuruz 24,a prasici ne trebaju nikom ponuda je bas velika,zato su tovljenici 115.ali nece ni krmaca biti vecno.
 
U Somboru Terzic placa 110 debele. Za ostale nakupce ne znam verovatno isto + - 5 din. Sramota ::lose:: .
 
Kod nas se nesto cudno desava !?! cena tovljenika pada !!!
Sofija i Mica placaju 105 din a Mosa koji kupuje za Nedeljkovica placa 110 din ::lose::::lose::::lose::
Izgleda da neko debelo lovi u mutnom ::jako_besan::::jako_besan::::jako_besan::
Sofija je do pre 3 dana placala 120 din pa skinula na 115 a danas samo 105 din
 
Nazad
Vrh