Cena tovljenika na tržištu

Zašto je u Senti, Čoki, Kikindi naniža cena? Najviše što plaćaju je 112 din.
 
Jolie je napisao(la):
Zašto je u Senti, Čoki, Kikindi naniža cena? Najviše što plaćaju je 112 din.
Nece u Kikindskoj opstini nikad cena biti kao u macvi, sremu, a Tibor verovatno ima stalnog kupca pa je zato 150. Danas sam cuo da su neki dali i po 105 na utovar .
 
Sutra je trebao da bude utovar u N.Kozarcima kod KI,a nema dovoljno tako da je otkazan...A tebi svaka cast,kamo srece da svi mozemo prodati po toj ceni! :ppozdrav:
 
Taj majstor mi godinama nadje svinjce, uredi, a cenu sam saznao od njega i sve je ok.Za eventualnu razliku u ceni-ne vredi se petljati, a i nemam razlog da menjam majstora. :cao:
 
Kurkela je napisao(la):
120 din, isplata odmah

Ni Crnogorci nemaju ::novac:: Milo, MIlo,,,

:ppozdrav:
a ako cemo tako crnogorac je i kod vas na vlasti ::namigivanje::, nego svi oni pune svije dzepove moj brato, a na sjekiraju se mnogo za nas.....ali ja mislim da vam je bolje da ne tovite nego da prodavate prasad....ja sam placao u maju u krusevcu prasad 2.30eura
 
Ja prodao moje, 114kg prosek imali, 21 komad, 2393kg... po 120 dinara...Pare uplatili odmah, taj dan....

Nije lose,idem sada da trosim..... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nista od izvoza namestili su nam svinjsku kugu i ovaj put! a sto je naj gore na zatvorenoj farmi gde ulazi samo seme! :sta: ::lose::
 
Nazad
Vrh