Cena tovljenika na tržištu

Ja danas utovario po 120 i to zato sto sam ugovorio prosle nedelje, inace cena je pala na 110, kod nakupaca 105... Blagi uzas....

Da li sada toviti dalje ili ne, sta da radim....
 
ja prodajem po 140 i dobro mi ide....postavio tablu ispred kuce na kojoj pise"PRODAJEM DEBELE SVINJE" ... i svakin dan ode po 1-2 ::namigivanje::
 
Kad stavljate cene tovljenika jel mislite na otkupljivace ili na pojedinacnu prodaju?Razlika u ceni je bar 20 din.
 
draganpopo je napisao(la):
republika srpska, prnjavor 3-3,2km, tj 1,55- 1,65eura
@draganpopo
Dobro je sto si se ukljucio u postavljanje cijena u Republici Srpskoj ,veoma korisno od tebe! ::svaka cast::
Nadam se da ce nam znaciti da se udruzimo protiv ovih nisikih cijenaa :ppozdrav:
Pozdrav!
 
samo nas ubi uvoz iz argentine, brazila, pa kod njih proizvodna cijena tovljenika od 110 kg je 100 dolara, to je kod nas nemoguce ostvariti, a u danskoj kao evropskoj velesili po pitanju genetike 147 dolara, i kako biti konkurentan takvim zemljama :nono:
 
ks 120 do 130 inace nece na gore i posle nove godine jer sam ugovorio za februar izvesnu kolicinu tovljenika covek mi kaze od ove cene gore nema sanse da ide mozda tek posle uskrsa
 
@ milos 04

Nisam siguran da sam razumeo sta si napisao.To na gore jel si mislio na gore po nas ili da cena raste?
 
Danas smo prodali 10 kom - 1270 kg, cena 110 din, 3 kom su uzeli u drugu klasu po 105 din.
 
Nazad
Vrh