Cena tovljenika na tržištu

Ovo je prosto neverovatno sta se dogadja. Kada imas ne valja, kada se nema opet ne valja.Pa ti nakupci vide da se nema gde pa ucenjuju.Sta oni hoce da im se da jos nerodjeno prase i to jos dzabe.Pa neka oni gaje, oca im j*** djubrad.Jos izmoljeva treba mu extra roba. Strasno je kako se poigravaju sa farmerima :nono: ::lose::
 
Nakupci mogu da zakeraju kad imaju u ponudi vise robe nego sto im treba,pa onda izmisljaju 100 i 1 glupost,"manu i falinku" robi,samo da bi je uzeli sto jeftinije.Ako i neuzmu kod tebe,uzece na drugom mestu.Dokle god je ponuda veca od potraznje,dotle nece biti realne cene.
 
A kako to biva, naravno, i ponuda nije neka.Sve su to male kolicine. Ali oni imaju vlast i potcinili su nas jer mi nemamo kud,i moramo dati jer se mora barem povratiti ulozeno a o zaradi se ne sme pricati.
 
Naopako kad bi svi imali velike kolicine.Kud bi onda sa njima?Ovako se bar nadamo da ce "sitni" da isprodaju svojih 5-6 kom,pa kad se to iscrpi da ce doci kod nas i platiti realno.
 
Nije to naopako, nego da je tako bilo bi to normalno.Nego ovako osciluje ponuda i proizvodnja, pa se i cene menjaju drasticno.Uzmimo primer Danske.TAmo ako neko nema 1000 komada ne treba ni da se bavi proizvodnjom ,jer tu proizvodnju nadzire njihova drzava.
A kako je kod nas ::lose:: :udri:

:ppozdrav: i malo sam off
 
n700e9.jpg



Evo i mojih tovljenika ja mislim da ću više zaraditi od topalovića :haha: Danas što više imaš više i gubiš
 
pop je napisao(la):
n700e9.jpg



Evo i mojih tovljenika ja mislim da ću više zaraditi od topalovića :haha: Danas što više imaš više i gubiš
Još da počneš da izdaješ prostoriju za svatove i da vidiš ::novac:: ::novac::
 
Nazad
Vrh