Cena tovljenika na tržištu

@bibi
I ja danas cuo, tvoj komsije prekoputa kupac.
 
Bilo je i za ocekivanje da ce srusiti cenu, i ja imam jos jednu turu sto mi preostalo da ispraznim farmu, ali ne bih se bunio ni da mi bude utovar i za 20dana taman nabacuju po koju kilu viska i ovi sitni samo da ne bude jos duze.
 
A kod nas..... 150 na mišići,ali ne cena nego da uopšte uzmu.... E tako je kod nas. Divani mi drugar da je naš bivši kolega gosn Radivoj Nadlački izjavio da su tovljenici 195-200din. Je l' čuo neko tu izjavu? Ako jeste i ako je to ex kolega izjavio evo ja ga pozivam da podelimo razliku... Ja ću njemu prodati za 170 ako on zna da su 190 novaca.....
 
Ma ovi iz klanice upravo traze da budu sto tezi, znaci prosek da mi bude 125kg.
 
Vide sam to jos pre nedelju dana i mogu ti reci da si u pravu, to su djurdjevic i agropapuk zeznuli stvar.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nanose ogromnu stetu,a niko ne odgovara.U ovoj drzavi nagrabusi onaj,sto je uzeo sa zemlje necijih 100 evra.Oni sto kradu i muljaju milione imaju da podmazu sve i svakog.Dobro nama i ide,kakva smo govna.Tako nam i treba.Onda se posle cude,sto periodicno izbijaju kojekakve revolucije.Prekipice ovo,kad,tad.
 
A kod nas..... 150 na mišići,ali ne cena nego da uopšte uzmu.... E tako je kod nas. Divani mi drugar da je naš bivši kolega gosn Radivoj Nadlački izjavio da su tovljenici 195-200din. Je l' čuo neko tu izjavu? Ako jeste i ako je to ex kolega izjavio evo ja ga pozivam da podelimo razliku... Ja ću njemu prodati za 170 ako on zna da su 190 novaca.....
A branili ga neki kada smo ga kritikovali.
 
Oni su Univerexport grupa, i koliko znam svu robu su plasirali kroz markete, a nikada nesto cenom u radnji nisu bili konkurentni Maxiju, Amanu i Rodi.
 
Zato sto cujem da i ona tovari sredu ili cetvrtak

- - - - - - - - - -

AD Backa tovari u cetvrtak cena 145 din
 
Super, to je bolja cena. Posalji mi na fb broj, da Jasminu predam, on treba da iznosi 4-5 komada.
 
Nazad
Vrh