Cena tovljenika na tržištu

drobi je napisao(la):
Nijedan, cak ni u okolini.Ovi lopovi kod mene daju 135.Mohaci u Moravici daje 145, ali ne kupuje od svakoga.On ima dvojicu kojima "prica se" da je platio 160.

Mohaci je kupovao ekstra robu za 150 , mohaci kupuje samo ono sto mu se svidi.
Krasic placa 135
Mohaci kupuje od svojih ljudi koji mu stalno nabavljaju po 160 dinara.
Post je spojen: [time]1282326182[/time]
_________________________________________________
Delikates u Cantaviru placa 140 ali ne kupuje od svakoga.
 
nedeljkovic danas doterao dva slepera(tri sprata)svina.platio 160din.ali niko nezna odakle.dal sa farme ili privatno?
 
Ja sam pre neki dan tovario 20 komada za neku mesaru sa Ceneja,145 dinara,odma pare... a sad cujem da ce biti 130 din/kg! imam jos oko 240 komada da prodam. ali se bojim da ce opet pasti ispod 100 din/kg.... :sta:
 
Ja sam danas vozio svinje od komsije na utovar Trlicu.130 dinara,a retko koje svinje da su preko 100 kg prosek.Inace kod nas kukuruz 22 dinara/kg,tako da svi kojima su svinje dosle do 90 kg jure da ih se rese ,posto bas svi kupuju kukuruz.
 
taman super cena da u mesarama poskupi cena mesa i mesnih proizvoda opravdano po njihovoj logici visoka klanična cena tovljenika pa onda dolazi kec na desetku padaju cene svinja a u mesarama ostaju cene sa pričom pa to su svinje od 160 dinara i kao po staroj dobroj priči lomi se po seljaku (po nama) u ovoj priči niko nije dinar izgubio sem nasako sve stavimo na papir opet smo na istom kao i kad su svinje bile 80 din jel je kukuruz i soja dostigle neverovatnu cenu a nama tovljačima je to osnovna namernica :nono:ništa se promenilo nije ::lose::po mom mišljenju smo na istom ::namigivanje::
 
@casper
Da li primecujes da si do sad vec 2 puta promasio temu (Cena prasadi i sad ovo).U ovoj temi prica se o ceni tovljenika i diskutuje se u vezi toga ne u vezi rasnih svinja,imas drugu temu za rasne svinje i tamo bi trebao te linkove da kacis.I ja sad idem u off ali bi trebao da procitas pravila foruma.


Edit by Matić
Post je premešten na svoje mesto.Ubuduće se ovakvi postovi brišu bez upozorenja i premeštanja
.

Edit by Pedja Voganj
Na njegovom postu si trebao da napises to a ne mom :D :ppozdrav:
 
pedja voganj je napisao(la):
@casper
Da li primecujes da si do sad vec 2 puta promasio temu (Cena prasadi i sad ovo).U ovoj temi prica se o ceni tovljenika i diskutuje se u vezi toga ne u vezi rasnih svinja,imas drugu temu za rasne svinje i tamo bi trebao te linkove da kacis.I ja sad idem u off ali bi trebao da procitas pravila foruma.

primećujem a nemoj više da me opominješ na javnom forumu imaš za to pp pa mi reci osobno šta imaš u ostalom ako ti smeta možeš ceo nalog da mi izbrišeš pozz
Edit by Matić
Post je premešten na svoje mesto.Ubuduće se ovakvi postovi brišu bez upozorenja i premeštanja
.

Edit by Pedja Voganj
Na njegovom postu si trebao da napises to a ne mom :D :ppozdrav:
 
Ja danas utovario 10 komada Mici iz Jarka,cena 130 din/kg ::lose:: pare na vagi.
 
Nazad
Vrh