Cena tovljenika na tržištu

Ja tovarim ujutro,dogovoreno po 140,nemam jos puno kukuruza a i treba mi para,svorc sam skroz :ppozdrav:
 
Tovare sad i po noći,žuri im se da kupe povoljnije danas,sutra je veća cena.Izašle su na 160 din.
 
MONTOYA je napisao(la):
xsale je napisao(la):
Sad sam zavrsio utovar 4287 kilograma 33 komada po 153 dinara.Neki mesar sa Uba je kupac.
da nuje Trlić
a u ponedeljak plaćao 140din.
sad i koji su imali najmanju cenu plaćaju 140

Ne znam kako se zove,a nisam hteo vise da cekam posto su svinje bile prosek 130 kg.Cim stane cena 3-4 dana odmah ce svi nagrnuti da tovare svinje i one koje jesu i one koje nisu stigle,da ne padne cena,a onda ja moje teske ne bi lako prodao,iako je roba exstra.
Sve u svemu ja sam zadovoljan,pogotovo sto je pre 10 dana bila super cena 115 dinara.
Evo i bikove su placali 1,4 - 1,5 pre par dana,a sad su 1,7 i icice jos gore verovatno do 2 evra.
Post je spojen: [time]1281516747[/time]
_________________________________________________
draganpan je napisao(la):
Srecno bilo junace :ppozdrav:

Hvala :ppozdrav:
 
Moje stizu za 45 dana. Videcemo sta ce biti sa cenom??
Ovaj nenormalni skok za nekoliko dana me pomalo brine,
ko zna sta se iza brda valja.?.
 
Imam 30 komada za utovar,ako ima neko da mi predlozi nekog otkupca koji placa 170:haha:
Nalazim se u blizini Sapca...
 
gnurac je napisao(la):
Imam 30 komada za utovar,ako ima neko da mi predlozi nekog otkupca koji placa 170:haha:
Nalazim se u blizini Sapca...

Pa takvih ima koliko hoces,dobijao sam i ja 160 jos pre neki dan,ali pare za 6 nedelja kad ozalimo svinje.
 
hehehehe kad ozalimo,ova ti je dobra :D
Malopre mi dolazio covek i nudi 150,trazio sam 155 videcemo sta ce biti...pare za 15 dana


moze 200 :nono:
Post je spojen: [time]1281539084[/time]
_________________________________________________
::svaka cast::
bacan je napisao(la):
 
ja imam 20 komada u tovu sada su negde oko 60kg prosek... ja sam sa cenom od 150 vise nego zadovoljen...a trenutno je kod mene 140... ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh