Cena tovljenika na tržištu

125-130 + pdv tako je placao ili ta cena sa pdv-om?
 
Ja sam juce imao cenu od mesare iz okoline Vrsca plate 125din +pdv= 137din/kg,ali pare za 15 dana..
 
Od danas matijevic kupuje sramota me da napism cenu ovo jos nisam doziveo da svoje svinje nemogu da prodam...nevidim nikakav pomak mislim da ce i gore biti
 
Neka je njih sramota a ne nas 24. Novembra sam 25 kom predao, javili sutra pare.
Stigla i ova tura, ako im budu uopste i trebale, bice 100rsd. E ovo je sramota
 
Kod nas se odlazu vec par utovara sve nakupci za big bul valjda sad ima 1000 svinja upisanih kod Kire na spisku nema kome da se tovare. Pre par dana je bilo ugovoreno i Trlic ode natovari kod Piljana i Vukenovica ,kod dva velika tovljaca i nas sitnije odjebe .
Drugar prodao nekom iz Beske pre mesec dana nema sanse da izvuce pare reko mu je na sedam dana pa na petnaes sad ga laze sutra prekosutra ,i raspitivo se za njega kazu da mu je sve pod hipotekom da prezivljava od danas do sutra tako koga prevari . I sta covek da radi ccccc.
cena je od 115-125 din ali nema sigurnih kupaca lazu nas kao majmune od dans do sutra prerasle su sve moguce kilaze sad su kod dosta ljudi pojele same sebe ,nema tu vise radosti
 
Kod nas se odlazu vec par utovara sve nakupci za big bul valjda sad ima 1000 svinja upisanih kod Kire na spisku nema kome da se tovare. Pre par dana je bilo ugovoreno i Trlic ode natovari kod Piljana i Vukenovica ,kod dva velika tovljaca i nas sitnije odjebe .
Drugar prodao nekom iz Beske pre mesec dana nema sanse da izvuce pare reko mu je na sedam dana pa na petnaes sad ga laze sutra prekosutra ,i raspitivo se za njega kazu da mu je sve pod hipotekom da prezivljava od danas do sutra tako koga prevari . I sta covek da radi ccccc.
cena je od 115-125 din ali nema sigurnih kupaca lazu nas kao majmune od dans do sutra prerasle su sve moguce kilaze sad su kod dosta ljudi pojele same sebe ,nema tu vise radosti

druze taj debil je u selu radenkovicu ostao duzan 15 hiljada evraaa
 
Nakon par dana placa Trlic ,barem u nasem reonu . Mada mislim i dalje dok se to provuce kroz papire itd. dok se ispostuje ta procedura .
 
Kod nas Trlic placa 130 neko dobije i 135 sve zavisi od kvaliteta svinja. Isplata par dana na racun.
 
Jel to cena od prosle godine od 135??a zasto onda negde placa tek 120din jedva.Cuo se sa jednim velikim otkupljacem iz backe kaze da idu svinje od 110-120din.A prasici nako praznika ce biti oko 160din sad su oko 180din kod njega.
 
a zasto onda negde placa tek 120din jedva.
Trlic kada mu netreba svinja placa, uvek onoliko koliko se u mestu kupovine krece cena. U oktobru sam ja imao slicnu situaciju s njima, bio je zastoj u Valjevu, nisu trebale nikom svinje a cena u Valjevu je bila pala na 120din dok je u Sremu bila 130din. Naravno oni su mi platili 120din. Pare su pre davali na ruke za 3 dana a pdv na racun a sada koliko sam cuo je sve na racun posle 5-7 dana...
 
Sofija odložila utovar koji trebao biti u četvrtak i tovari sutra po 115 din/kg za Biftek
62082768vp5.gif
pie.gif
dash1.gif
 
Nazad
Vrh