Cena tovljenika na tržištu

Ev i mene med zivima... trlic 120din pretrpan je nezna nista do ponedeljka... Sofija danas tovarila 110-115din kako kome... ja sam kupio stranglu...
 
Citam juce somborske novine, oglasa za prodaju svinja brdo. Nude se od 110 pa na vise po kili, raznih tezina. Hocu da kazem, da smo mi narod koji sve radi stihijski. Bila je solidna cena svinja i odmah se ostavljaju nazimice. Hiperprodukcija, a to kod svinja ide casom, jer se brzo umnoze. Uvoz jeste problem, ali i da ga nema isto bi bilo, samo malko kasnije bi se reflektovalo na cenu svinja.
 
Ovde kod mene 120 na mesec dana, a 130 na dva meseca.

Za solarnu opciju nisam imao hrabrosti ni da pitam.:osmeh:
 
Jel radio neko sa Big BUll-om?Kakvi su oni sa placanjem?Zvao me neki juce iz bigbulla kaze 137din sa pdv-om pare 30dana

- - - - - - - - - -

Jel radio neko sa Big bull?Kakvi su oni sa placanjem?Zvao me neki juce iz bigbulla kaze 137din sa pdv-om pare 30dana.
 
Sa Big Bulom jako davno dok su jos bikovi se radili. Naplata je trajala 6 meseci, ali smo ipak naplatili.
 
Bezi od tih lopova,bolje dati i po 1 din pare na blatobran nego 100 din a pare nikad (bez obzira na kupca) malo li je bilo prevarenih ljudi na sve strane od svakakvog sljama i svi prosli nekaznjeno

- - - - - - - - - -

kad im niko ne bi davao na pocek dolazili bi sa parama u dvoriste
 
A sta ces moras im dati i ovako su pojili kukuruza koliko bi jos pojeli da ih hranis celu zimu.A i treba para(treba od neceg ziveti)

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh