Cena tovljenika na tržištu

Matijevic je u jednom momentu na TV reklamirao salamu za kucne ljubimce po 150,a u istom oglasu za ljude po 90.:osmeh: Toliko o kvalitetu.Cisto da isplati crevo i struju.A sto se tice razlike,ona prva za ljubimce je obogacena vitaminima,a taj dzak vitamina je skup.:osmeh: Sve u svemu to meso unutra,ako je meso je abadzaba.:haha:
 
Danas je trlić spustio cenu cepanih polutki na 228din, a bila je 235. U Mađarskoj je cena 138 dinara.
 
izvini,ali ne lupam nego se raspitujem kako je kod drugih kod nas je trenutno tako i takve glasine kruze imam 27 kom. krajem meseca da tovarim pa se bojim da se nedesi upravo to pad cene
 
Ma kakve glasine . dokoni ljdi nema sta da rade pa prixcaju da im usta ne budu pusta .. trenutno nema osnova za pad cene tovljenika , a ti ako budes slusao sta pojedina bagra prica koja navodi vodu na svoju vodenicu ti ce ses da poludis
 
Kada je to bilo osnova za par cene? NIKADA, oni vestacki obaraju cenu uvozom ili ne kupovinom jedan period. Mogu da rade kako hoce, u njihovim rukama je I noz I pogaca.
 
Trlic mi danas dolazio.imam 30 kom za prodaju i burazer 10 kom,cena 165 din,ovi sto sam im davao nikome ne treba a jedino trlic uzima,sta da radim ,moram da dajem,stizu sledeca prasad zalucena ,mesta nema a nema ni osnova za pad cene ali ovo je zemlja srbija sve je moguce,oporavka cene nema sve do maja ako i tad bude sta zivnulo,uvozi li se uvozi,tuzno,kukuruz gore ,svinje dole,dok jednom ne smrkne,drugom ne svane.
 
I ja danas zvao dvojicu koji uzimaju svinje od mene i nijedan ne tovari... Na kraju isao u zadrugu, rekli mi da dodjem u petak da probamo nesto da iskombinujemo, kazu lose ide... Cena 160 din, uzimaju za Big Bul Bacince..
 
A onako ce nas j..... udruzene ,pa mu dode na isto ,kad su nam u privatizaciji (lopovizaciji) izbili iz ruku svaku mogucnost uticaja na trziste....
 
Nazad
Vrh