Cena tovljenika na tržištu

sad dosao sa prelaza batrovci,stoji kamion prikolicar osijeckih tablica pun svinja,vozac kaze idu za matijevica,cena na fakturi 1,27e
 
E taj MATIJEVIC mi se popeo na glavu u svakoj corbi je on mirodjija:zli:,pa dokle vise,a to se namerno radi da bih se mali proizvodjaci unistli..........
 
Da je srece da je samo Matijevic,ne moze on snabdeti celu Srbiju ,rade to svi od reda smradovi .Ali mislim da su tu u pitanju pare nekoga ko je u senci , jer klanicari jednostavno dobiju naredjene da svaki mora da odradi odredjenu kolicinu svinja.
 
Ničije nije gorelo do zore, pa neće ni njihovo. Jednog dana doći će i njima do guše. Samo nam treba jako udruženje koje treba da izgura dobar zakon i mi smo odmah na nogama nije to tako teško, samo je malo iz našeg ugla nedostižno.
Srpski seljak je kao koza malo jede a svakog dana daje, dokle god mi budemo uz malo davali mnogo i oni će davati malo.
 
Pre neki dan sam igrom slucaja cuo da su mesari iz Karneksa podobijali otkaze a da im svinje kolje neko usluzno i da polutke dolaze na dalju obradu,voleo bih ako neko zna da kaze da li je to tacno. Ako je to tako onda to veze sa pamecu nema,kao i vecina stvari u ovoj nasoj drzavi ako se tako moze nazvati.
 
Koteks iz Surcina kolje usluzno za Carnex u polutke. Imao sam prilike upoznati coveka koji je radio tamo, dok gazda Koteksa nije upao u finansijske probleme.
 
Sta se desava sa cenom,kod nas puno selo svinja a niko ne tovari?

- - - - - - - - - -

Sta se desava sa cenom,kod nas puno selo svinja a niko ne tovari?

- - - - - - - - - -

Prdlazem onima koji imaju za utovar svinje bolje da 16 marta izadju na protest umesto na izbore
 
Narod mora da zna da salama ne moze da se proizvede za 200din/kg u maloprodaji. Ako vec kosta toliko, onda ni nije meso u pitanju.
 
Nazad
Vrh