Cena tovljenika na tržištu

Ok,pro mes ovde opasno ljude zavlaci,znaci da ne znam koliko kukas,tesko ces dobiti lovu pre 30-tog dana.
 
Kikinda 185 do 190, a od kuce 200, mada je malo stalo verovatno ko je mislio taj je klao, a novi talas kupovine tek posle Bozica.Koristim priliku da svim kolegama tovljacima i njihovim porodicama pozelim, srecu, dobro zdravlje i dobre cene u novoj 2014god.SRECNO.

- - - - - - - - - -

Kikinda 185 do 190, a od kuce 200, mada je malo stalo verovatno ko je mislio taj je klao, a novi talas kupovine tek posle Bozica.Koristim priliku da svim kolegama tovljacima i njihovim porodicama pozelim, srecu, dobro zdravlje i dobre cene u novoj 2014god.SRECNO.
 
Kada treba cistiti i hraniti onda mnogo a kada stignu pare onda malo:osmeh: sada su od 85-100kg za pocetak Februara sam planirao
 
Pa druze retko kad je bila jaka cena u to vreme a i ocekuje se pad cene prasica. . Tako da smatram da nece biti nekog znacajnog oporavka cene :-( :-(
 
Poznajem i ja taj svinjski ciklus cena, a nekada ima dosta nelogicnosti a ja se nadam bas u to_Ovamo kod nas bas i nema tovljenika, pa cemo videti za cenu, u svakom slucaju cenim tvoje misljenje.:ppozdrav:
 
Pa ako bude 150 bice odlicno samo da ne bude manje.

Moji su sad oko 40 kila pa dok stignu videcemo sta ce biti sa cenom ja se nadam bar ovakvom kao sto je sad :svinja:
 
Pa ja sam prosle godine u martu predao za 145 din, pa sam ove godine malko natempirao da mi u februaru ne stizu svinje za prodaju.
 
Slazem se sa Robikom ja sam gidinama saradjivao sa njima pare nikad pre 30 dana samo kasnije .

- - - - - - - - - -

Koja je sad cena?
 
koja je cena svinja sada,kod nas se jako slabo tovari ,zadnji utovar bio za trlica 3 . januara po 180 ,pare odmah
 
Nazad
Vrh