Cena tovljenika na tržištu

Ja kad sam rekao pre par meseci da ce cena biti izmedju 180-200 din niko mi nije verovao!Ja imam 54 komada sad su oko 100 kg.prosek jos cu malo sacekati pa cu videti kako cu dalje,necu da zurim jer imam spremljeno hrane!Mozda i padne cena ali ne verujem da ce do toga doci jer je velika potraznja!!!Sta da radim da cujem vase misljenje da cekam ili da prodam po 190 din?Nisam pametan!!!
 
Ja kad sam rekao pre par meseci da ce cena biti izmedju 180-200 din niko mi nije verovao!Ja imam 54 komada sad su oko 100 kg.prosek jos cu malo sacekati pa cu videti kako cu dalje,necu da zurim jer imam spremljeno hrane!Mozda i padne cena ali ne verujem da ce do toga doci jer je velika potraznja!!!Sta da radim da cujem vase misljenje da cekam ili da prodam po 190 din?Nisam pametan!!!

Bolje prodaj pa se kaj,nego da se kajes sto nisi prodao
 
Zvao sam danas coveka kome dajem kaze 180 din placa.

Imam jedno pitanje znam da je off ali jer znate mozda posto je sisaljka za pojilicu?
 
Zvao sam danas coveka kome dajem kaze 180 din placa.

Imam jedno pitanje znam da je off ali jer znate mozda posto je sisaljka za pojilicu?
Kad budes kupovao ,kupi skuplju.

Ima 2-3 dana kako sam cuo od Trlicevog trgovca da im je receno da prestanu da obecavaju 190,sta se u medjuvremenu desilo nemam pojma.Kao prijavljeno dosta svinja.To su otprilike srpska posla,kad skace cena niko nece da tovari, i nema svinja i to potraje 15 dana onda se svi poplase cim neko pusti buvu.Onda prijave odjednom svinje i oni sto su cekali i oni cije svinje nisu stigle,Onda se vuku trgovci za rukav ,a oni naravno obore cenu.Od toga je strasnije samo to ,da kad nemaju,ali stvarno nemaju da kupe svinja kod nas uvezu koliko im treba onda mi sto kalkulisemo mozemo da se slikamo i da jebemo majku lopovsku i drzavi i mesarima itd,a u stvari mesa i nema dovoljno.
 
Ja sad zvao placaju 185 din.odmah nose jer nema svinja!Pare za 7 dana,u pitanju je Meso-prom Subotica.
 
Nazad
Vrh