Cena tovljenika na tržištu

Koliko sam čuo Mića plaća 175 din/kg ....
Ovo je u ovom trenutku ohrabrujuca vest,ako je pouzdana. ta Pero, proveri ovu cenu, da ne bude da si cuo od nekog nepouzdanog, pa da se dzabe nadamo da bas i ne pada cena, kao sto mi se cini. Koliko ja pratim Mica Petrovic nije imao ovu cenu u 2013.
 
Kod nas je 160 din na otkupu.
Ovi sitniji nakupci plate 170 din, ali dok ih izmolis da dodju presedne ti razlika.
 
Mića je imao tu cenu pre 3-4 dana , koja je trenutno to ne znam
Ali svi oni (nakupci ) zavrću .
Evo jedan od slučajeva :
Komšija tovario Mići i rekao mu 138 din /kg i to je cena samo za njega ,, rekao mu čika Mića da nikom ne priča koja je cena " , sticajem okolnosti sam bio na vagi kad je tovario ( došao da pomognem da utovari ) i svi me pitali da li je Mića i ,,ove " platio 140 din/ kg kao i svima ... šta reći ...
Znači zavrno mu je 2 din na redovnu cenu + provizju što uzima od kupca .......
 
Kod mene na lap topu ne mogu da otvorim 188 stranu , a mozda ih ima i vise. Kako god probam da otvorim poslednju stranicu, otvori 187. Ako neko moze da pomogne na pp, mada je to verovatno pitanje za administratora.
 
Ima samo 187 strana
G- dine Nikola - VUK verovatno nisi pratio pazljivo kao ja,ali pre 2 dana je bila i188 strana, pa je mozda administrator skinuo, jer su postovi (komentari) bili totalno van teme. 12 komentara je bilo da li je neki lik imao platu 12000 mesecno, hraneci 10 kom. svinja(BUDI BOG S NAMA)
 
G- dine Nikola - VUK verovatno nisi pratio pazljivo kao ja,ali pre 2 dana je bila i188 strana, pa je mozda administrator skinuo, jer su postovi (komentari) bili totalno van teme. 12 komentara je bilo da li je neki lik imao platu 12000 mesecno, hraneci 10 kom. svinja(BUDI BOG S NAMA)

Mora da radi u nekoj propaloj firmi za 10.000 i ima 2.000 od svinja - samo opušteno.
 
Danas prodato 11 kom,prosek 124 kg,cena 185 din,kupac, mesara Cava sa Zlatibora,pare u sredu na racun,inace sam ih vec jednom prodao pre 5 dana po 190 ali me lik sjeba ,nije dosao po njih a ja kaparu nisam hteo,aj rekoh rec je rec.
 
Koliko sam ja cuo Trlic kupio u Madjarskoj 800 komada i nece vise,posto ce napraviti zastoj u otkupu 15 dana taman da se malo nakupi svinja,a i da krene panika sa padom cene pa da po ko zna koji put narod upisuje i sto jeste i sto nije stiglo za prodaju i sami sebi obore cenu
 
Nazad
Vrh