Cena tovljenika na tržištu

Sofija po 170 din/ kg a ::novac:: za 15 dana kupuje za :
Marso promet Arilje
kakav ,marso prom ,ja i, dao preko sofije u decembru , pare kao za 7 dana ,jedva izvukao pare za 35 dana , i to u 3 puta ,sto dalje od njih , a sofija se ogradi , kaze zovi njih , a ja ih nisam ni video ni pricao sa njima ,odsad samo za kes na ruke ,nemozes sa lopovima drugacije
 
U B.Basti vec tri nedelje uopste nije bilo tovljenika u ponudi na pijacu.Malu prasad ljudi iz obliznjih sela nude po 200din (ali nije kvalitet),lokalni svercer nama pekarima daje po 220 a na pijacu prodaje po240 din./kg
 
Tu informaciju sam dobio od ljudi koji su u nekim klanicama na vecim pozicijama. a da cekam bolju cenu onda ce i mene pojesti...
 
Sofija po 170 din/ kg a ::novac:: za 15 dana kupuje za :
Marso promet Arilje
Nov sam clan i nisam siguran kako da ostvarimo kontakt uzivo, zato predlazem da se nadjemo ujutro u 8 sati na kafi u centru Jarka,da ti zahvalim na svim dosadasnjim porukama.Molio bih te da potvrdis dolazak, da ne dolazim dzabe u Jarak.Nadam se da bi na upoznavanje obojici koristilo.pozz i izvinjavam se svim sto sam iskocio iz teme.
 
Ne razumem ljude koji prognoziraju pad cene za koji su culi tamo od nekog.
Ovakva pisanja nicem ne vode.

Napisite koja je cena u vasem kraju i to je to.

160 din
 
Trlic od danas 165 ali slabo tovari,kaze ima koji su upisali po novoj godini i jos nisu utovarili,propast.
 
Nazad
Vrh