Cena tovljenika na tržištu

Danas tovareno po 180 din/kg, pare na racun za 5 dana.
 
Danas cujem da kod nas placaju 175, sreca pa sam ja moje prasice proletos prodao. Sa ovom jesenjom turom prasica se dvoumim sta da radim. Mada sta god da uradim jedno kajanje mi ne gine.
 
Ne da ih dajem po 175 dinara nepada mi napamet pa tacno nikad ih ne prodao. A da dam na cekanje i da ih jurim za pare ni to nije resenje.
 
Dejjo znas mozda koja je bila cena prasica danas u Jagodini,ja sam iz okoline Jagodine i imam prasice za prodaju??
Prasiće su cenili 200, mada nije bilo prodaje. Nešto malo se prodalo na 180. U ponudi su uglavnom bili neki prerasli, sa kilažom oko 40-50kg. To je izgleda odraz niske cene i loše prodaje. Ljudi zadržavaju čekajući kupca a prasići rastu.
 
Dajte ja sad dosao iz grada oraspolozio se , kazu cena od pon ide malo gore... Usao na forum citam najavljuju 150din... Ovo je za mozdani udar , mozda infrakt....
 
I ja imam informaciju da ce cena od sledece ne delje ici gore.... A to da ce cena padati jos, mislim da je samo fora da nakupci pokupe sto vise svinja pre skoka.... To je neko moje misljenje, nadam se da sam u pravu...
 
odakle informacije da ce ici gore ,ko kaze ,ja gde god se raspitam svi kazu dole .neznam sta da radim.i ja mislim da je fora ,ali oni diktiraju cenu (nakupci i mesari)i kad dizu i kad spustaju ,a mi ko prosjaci sta nam udele .totalno smo prepusteni sami sebi ,jebo drzavu i vladu..............::jako_besan:: ::samo bes::
 
odakle informacije da ce ici gore ,ko kaze ,ja gde god se raspitam svi kazu dole .neznam sta da radim.i ja mislim da je fora ,ali oni diktiraju cenu (nakupci i mesari)i kad dizu i kad spustaju ,a mi ko prosjaci sta nam udele .totalno smo prepusteni sami sebi ,jebo drzavu i vladu..............::jako_besan:: ::samo bes::
Pogledaj par strana nazad kada je cena bila 250 ja sam pisao da ce pasti na 150, nisu verovali evo cena je 150. Kaze covek ovako "brate danas sam natovario pun kamion po 150 da sam im davao 140 oni bi pristali. Imam jos za dva kamiona ! " Za cenu mi je rekao isti covek koji mi je i rekao da ce cena ici dole kada je bila 250, ja mu tada nisam verovao, sad cu mu verovati ,sta mi drugo preostaje ! Zna li neko kolika je cena u Priboju ? Nesto mi rece drugar iz Bg da je tamo cena oko 230din jel to istina ?
 
Nazad
Vrh