Cena tovljenika na tržištu

E daj boze neka bude tako .Mada vise ni novinarima ni televiziji skoro nista newerujem ,ko zna kakve su to propagande sta opet smisljaju .
 
E daj boze neka bude tako .Mada vise ni novinarima ni televiziji skoro nista newerujem ,ko zna kakve su to propagande sta opet smisljaju .
Nema od toga nista druze mrka kapa. Danas 165 din !!!! I ide dole i dalje. Jedan prijatelj koji tovi po 2500-3000 komada godisnje sad ima 700komada i kaze da cena nenormalno ce jos pasti !
 
Ma to i ja predpostavljam ali ajde da se nadamo barem po 210 kad bi ubo ovih desetak sto jos imam da isturim i necu vise da drzim.Ulozio sam pare u objekat,nisam iso na more nisam kupiuo dobar auto ulozio u ovu zajebanciju i eto vidis sta se sesava necu vise da drzim nista zivecu od mojih primanja i nek se nosi sve u pm vise.
 
Ma to i ja predpostavljam ali ajde da se nadamo barem po 210 kad bi ubo ovih desetak sto jos imam da isturim i necu vise da drzim.Ulozio sam pare u objekat,nisam iso na more nisam kupiuo dobar auto ulozio u ovu zajebanciju i eto vidis sta se sesava necu vise da drzim nista zivecu od mojih primanja i nek se nosi sve u pm vise.

Dobro je kad imas primanja , ja pobegog iz grada u selo ,ulozio u objekat i sada samo molim boga da se prezivi , posao u servisu stao ,samo se zivi od svinjarstava i proizvodi od koza... sreca je sto sam ulagao u alat zadnjih 20 god , tako da njega imam i uradim sve sam to me vadi ..
 
  • Like
Reagovanja: PKB
Pa jel kod vas nekupuje djurdjevic

- - - - - - - - - -



Jel znate neke otkuplivace koji trenutno kupuju u Pecincima i okolini?
PA JEL KOD VAS NEKUPUJE DJURDJEVIC

- - - - - - - - - -

CENA U LACARKU 190 DIN,PLAFON. PROSLE NEDELJE BILA 200.MISLIM DA CE ZA DESETAK DANA ICI MALO GORE, JER SVINJA NEMA ,A ONI UVOZE PO VECOJ CENI SAMO DA BI OBORILI CENU DOMACIH SVINJA .VALJDA SE NECU PREVARITI
 
Pa jel kod vas nekupuje djurdjevic

- - - - - - - - - -




PA JEL KOD VAS NEKUPUJE DJURDJEVIC

- - - - - - - - - -

CENA U LACARKU 190 DIN,PLAFON. PROSLE NEDELJE BILA 200.MISLIM DA CE ZA DESETAK DANA ICI MALO GORE, JER SVINJA NEMA ,A ONI UVOZE PO VECOJ CENI SAMO DA BI OBORILI CENU DOMACIH SVINJA .VALJDA SE NECU PREVARITI

Ne kupuje trenutno, kaze pun je,a meni su svinje vec 140kg
 
Nema cenu trenutno,tako mi rece,a sto se tice uvoza to stvarno ne znam,raspitacu se
 
Pozdrav ljudi, imam nesto od tovljenika za prodaju, pa me zanima neka cena po kojoj su prodavani u poslednje vreme? Po moguctvu ako ima neko iz Rasinskog okruga da odgovori, ako ne, svaki odgovor je dobrodosao. :cao:
 
Vrati stranicu,dve unazad pa ćeš videti.(cena se vrti tu oko 200 dinara):cao:

- - - - - - - - - -

Placa i po kilogramu zive vage, moj zet mu stalno tako daje svinje, on mu je poslednji put utovario pre 10 dana 100 komada po 230 dinara, za par dana mu tovari jos 70 ali ne zna cenu jos uvek.

Možda tu kod vas u Mačvi,ali ja kad god sam mu davao išlo je na procenat mesa.(kalnica mi je na 5 km)
 
Na procenat mesa je naj postenije.Kvalitetna hrana je naravno skuplja i to treba nagraditi.I kod nas lokalni otkupljivac kaze cenu orjentaciono.Meni je do sada uvek placao vise nego sto je rekao.To se zna.Kad zakolje kaze konacnu cenu.Od mnogih nece ni da uzima.Trenutno placa 220,ali stvarno prvu klasu.Ostalo ga ne interesuje ni dzabe.
 
A sta ako ima vecu mesnu jedinicu nego sto oni placaju? Da nece da se zajebe i da plati razliku!?
 
Nazad
Vrh