Cena tovljenika na tržištu

Dobro je kad imas primanja , ja pobegog iz grada u selo ,ulozio u objekat i sada samo molim boga da se prezivi , posao u servisu stao ,samo se zivi od svinjarstava i proizvodi od koza... sreca je sto sam ulagao u alat zadnjih 20 god , tako da njega imam i uradim sve sam to me vadi ..

Ma cuti barem koliko toliko ,sto kazu ljudi ako necuri budi zadovoljan neka barem kaplje po malo .U sustini sta bi u gradu nedaj boze jos gore ko hoce od rada u gradu da zivi tesko opstaje.
 
Koliko je fer cena za svinjce od 180-200kg? Kupujem od strica, pa da ne bude ostcen ni on ni ja :ppozdrav:
 
Danas je Trlic tovario po 200din. Reko mi da ce doci sutra da pogleda moje ... Ako ne onda cu uzeti broj od tebe Hvala u svakom slucaju.
Ne moze mene drauze nista da oraspolozi kad gledam kako propadam a nista ne mogu da uradim da to sprecim !
 
Mene klamicar zeza danima ali ne pomaze mu nista . ,mace cenu kada je trebao da dodje ..a i onako je dao nesto para unapred tako da se ne sekiram .. nasao menn ha ha , taj se jos nije rodio .malo zezaju preprodavci , ai njima nece goreti do zore ...
 
Jutros na pijaci je bila loša ponuda a loša i potražnja. Videh da su neki kupili po jedan komad za svoje potrebe na 200din a bilo je i nekih preprodavaca koji su platili 180, ali je mnogo malo prodato. Nikad nisam video slabiju ponudu na pijaci. Nema kupaca a nema ni ponude. Kažu da lokalni klaničari plaćaju 180. Cena prasića stagnira jer niko ne kupuje. Neće niko da tovi. Ko sme da pokrene tov, alal' mu...
 
Danas sam bio sa covekom iz Trlica. Kaze cena tovljenika je 190 din, za ekstra robu 200 din, uplata preko racuna.
 
Nazad
Vrh