Cena tovljenika na tržištu

Juce su mi javili da je mala klanica iz Kule (Vitas) podigla odkupnu cenu sa 190 na 210.Navodno se zale da nema robe,za odkup.
 
Prošlog vikenda je roda prodavala svinjski but bez kosti na 480din, ovog je dis prodavao na 518. Odakle im to jeftino meso, niko ne zna.
 
Ne mojte mesati cene mesa na akcijama sa redovnim.Meso na akciji ne bih uzeo ni da je dzabe.Inace kod nas cena tovljenika varira od 200 do 230.
 
i to je glavni razlog sto se neko vec u kafani nekoj dogovorio kolika ce cena biti kakva ponuda i potraznja
 
Poslednja izmena:
Koje su cene juce bio utovar kod nas polu prazan kamion ode i to vidim sve nikakve svinje ni jedna nije bila veca od 100 kg e sad neznam po kojoj ceni nacuo sam 210 ali nije sigurno,dali zna neko tacne informacije kakva su desavanja ??
 
Ja danas prodao jednog na pijaci u Obrenovcu 152 kg po 170 din ::jako_besan::. Svinja dosta,ali nema kupaca. Prodato je samo 3-4 kom po 160 i 170
 
jel znate neke mesare ili otkupljivace u backoj koji kupuju bar za 200 dinara,ja ne mogu naci kupca koji daje vise od 180,moze i na pp,zadju turu sam prodao za 240 a u utorak sam dao po 170::jako_besan::
 
Nazad
Vrh