Cena tovljenika na tržištu

koja Crna Gora tamo ima svinja ko Futogu dinosaurusa u Bečeju je cena još uvek 185 .
 
Pojedini sa Zlatibora placaju sto kilase na 200 din a ove nase klanice .. ne vise od 160 din ,, bas zanimljivo .. ma stace mi i to kad ja . kupujem debele i krmace , ma da vidis kakvo je meso u vitrini , nista mu ne fali , i to placam 120 . rekao bio jedan iz kasapnice ..jbg toliko o sveze mladoj svinjetini u nasim radnjama , gledaju samo zaradu a kvalitet ??. , strasno a ume da skida cenu kad kupuje , te znas ovo ,ono , uh da poludis ..
 
Njeguski prsut stize iz Holandije,e sad odakle stize u Holandiju:osmeh:.Sve je to sam go prevarant,u potrazi za sto vecim profitom.Kvalitet nije bitan,a mi sirotinja samo da se kaze da je meso.Bem ti meso,koje kad jedes zavezanih ociju,ne znas sta jedes.
Moja deca ga sigurno nece jesti,a ko hoce nek ga jede.:zli:
 
da si kazala da stize iz albanije,makedonije,brazila...pa da se uplasim) al de nadje holandiju,ispade da je po evropi javasluk ))) ovaj se susi na zabljaku,covek ima susaru za 3000 kom.a to meso koje jedes zavezanih ociju-prvo u svoje dvoriste pogledaj ,kupuju se koncentrati od proizvodjaca koji u nekorumpiranoj srbiji ne smeju da stavljaju sve i svasta jer ce im nepotkupljiva inspekcija napisati prijavu.
 
Prvo ja sam on,a ne ona.:osmeh: A sto se tice Jevrope,bitne su samo pare,pod izgovorom nekog kvaliteta.Secer je isao u EU pod najvecim sankcijama,zato sto im je trebao.Za ono sto im ne treba se trazi razlog.Za svinje je toboz kuga.Samo ako im se desi neki manjak,isle bi nase svinje tamo sa sve temperaturom.Ako su tako dobro organizovani,zasto su Rusi zabranili svinjetinu iz EU?Pogledaj post od pre neki dan.Ovo za Holandiju je ziva istina.Verovo ti ili ne.
 
Prodao danas svinje po 170 din pare za desetak dana, ako ne slazu, kupac mesara GEA Kljajicevo. ::lose::
 
Bio mi je neki rođak iz Danske juče pa smo pričali kupio je tovljenika za zamrzivač po 1.2e, 110kg i njihova obaveza bila da ga bace u polutke.
Što se tiče pršuta iz CG, ne znam da li znate ali meso koje je zamrzavano ne bi smelo da se suši, neću više ništa da vam govorim da vam ne ogadim tu "njegušku pršutu"
 
34g0uc9.jpg


---------- Poruka napisana u 21:51 ---------- Prethodna poruka je at 21:49 ----------

2up36gi.jpg


---------- Poruka napisana u 21:54 ---------- Prethodna poruka je at 21:51 ----------

35jlchs.jpg
 
Nazad
Vrh