Cena suncokreta rod 2015

Manjevicu ja cu sejati i to podosta ,izlaza nema sa kukuruzom i sojom po makar kakvoj zemlji.
 
Jebavaju ale,isprobavaju nesto,nije moguce da cena ostane na 36rsd.Ja sam ubedjen da ce morati da dogura na 45rsd,naravno uz neke odredjene pritiske.Ako se opustimo i kazemo pa dobro kako vi kazete mozda i ostane kako su zamislli.
 
Danas izasla viktorija sa cenom od 36din/kg sa pdv-om,ovi ostali svi koji su dali avans po 42-43din su sad spustili na 36din.Informacija iz prve ruke!
 
Pa i treba da nas je sramota kako nam dobro ide ... :zli:
Ništa bolje ne očekujem ni sa sojom!

- - - - - - - - -
 
Jbg sami smo krivi što nas vuku za nos, 2 godine uspeli da nas izjebu, pa sto da ne probaju i trecu.
Treba Viktoriju blokirati, ona diktira cenu.
 
A ko cena bude 36 dinara, ja ga sledece godine ne sejem, ili cu posejati nesto malo, ako se prosirim sa zemljom. Ako nista drugo kukuruz barem mogu da skladistim I cekam cenu.
 
i meni je danas direktor zadruge saopstio da je viktorija sjebala sve i izasla sa cenom od 36 dinara,on covek kaze da nije to konacna cena i da on nece jos raditi obracune,jer se nada da ce biti veca cena. Kaze da je u Madjarskoj trenutno 354e/t,i da bi nasi otkupljivaci trebali da se drze toga,jer ga u nasoj zemlji nece biti dovoljno,pogotovo ne za izvoz.
moje misljenje,dokle god postoji ovaj sljam od Viktorije,mi cemo pucati sa suncokretom. Oni su teski kriminalci i drze u saci i nas i ove majmune na vlasti.
 
Nazad
Vrh