Cena suncokreta rod 2015

E od tog iz Ukrajine se ne nece omastiti.Platice oni debelo a pritisci su dzabe kad robe nema.Mogu samo da njega sto bolje pritiskaju da sto vise iscede ulja.SUNCOKRETA NEMA POSEJANOG I ROD JE ISPOD PROSEKA.
Gde je onaj tvoj sa 50 din,100% siguran i sa ugovorom? Jesi li uzeo avans.
Mogu sada da se kladim u ručak da nema šanse da prebaci 48 din,10 najaktivnijih članova iz ove teme vodim na ručak ako cena probije 48 din!!!!
 
Tebe sam prvog stavio na listu ,svaki treći post je tvoj .Imaš prioretiet da biraš pošto si prvi.moj predlog karađorđev park u Zr (Kamel) da svima bude blizu:ppozdrav:
 
E vala svaka ti cast na ponudi.Kopirao sam post mada znam da si posten i pravican covek.Bice svima dobro.
 
Ha ha ha .Znao sam da ces mene da se setis. Nemoj da zaboravis kolegu Diklofenaka. Ima u Karadjordjevom parku ona kafanica ' etno kucerak ' jako lep srneci gulas ....
 
Gde je onaj tvoj sa 50 din,100% siguran i sa ugovorom? Jesi li uzeo avans.
Mogu sada da se kladim u ručak da nema šanse da prebaci 48 din,10 najaktivnijih članova iz ove teme vodim na ručak ako cena probije 48 din!!!!

Treba da vidim sa Draganom (Racom) da opet lepi po banderama ceduljke sa cenom bar od 49 din!:osmeh: Pa posle rucka moze da ih skida!:osmeh:
 
[table="width: 100%"]
[tr]
[td]курсна листа бр.152
за девизе

формирана на дан 10.08.2012. године[/td]
[/tr]
[/table]


[table="class: Tablecell, width: 100%"]
[tr]
[th="class: Tablehead, bgcolor: #f6f3eb, align: Center"]шифра валуте[/th]
[th="class: Tablehead, bgcolor: #f6f3eb, align: Center"]назив земље[/th]
[th="class: Tablehead, bgcolor: #f6f3eb, align: Center"]ознака валуте[/th]
[th="class: Tablehead, bgcolor: #f6f3eb, align: Center"]важи за[/th]
[th="class: Tablehead, bgcolor: #f6f3eb, align: Center"]куповни курс[/th]
[th="class: Tablehead, bgcolor: #f6f3eb, align: Center"]продајни курс[/th]
[/tr]
[tr]
[td="align: Center"]978[/td]
[td]ему[/td]
[td="align: Center"]eur[/td]
[td="align: Center"]1[/td]
[td="align: Right"]118,4174[/td]
[td="align: Right"]119,1300[/td]
[/tr]
[tr]
[td="align: Center"]36[/td]
[td]аустралија[/td]
[td="align: Center"]aud[/td]
[td="align: Center"]1[/td]
[td="align: Right"]101,2893[/td]
[td="align: Right"]101,8989[/td]
[/tr]
[tr]
[td="align: Center"]124[/td]
[td]канада[/td]
[td="align: Center"]cad[/td]
[td="align: Center"]1[/td]
[td="align: Right"]96,9601[/td]
[td="align: Right"]97,5437[/td]
[/tr]
[tr]
[td="align: Center"]208[/td]
[td]данска[/td]
[td="align: Center"]dkk[/td]
[/tr]
[/table]
 
I psenica akontno placana 15din. pa zavrsila 20% skuplja. Kad bi tako bilo i sa suncokretom nebi bilo lose.
 
Svedoci smo proteklih godina da su pojedine zadruge kilavile sa konačnom isplatom,neke su čekale po pola godine da isplate pišljivih dva dinara doplate,neke nisu ni doplatile,a pojedine su odmah u roku od mesec dana od isporuke robe davale konačnu cenu...zato sada treba otvoriti četvoro očiju i paziti kome dati robu...prošle godine je zadruga iz crepaje isplatila najvišu cenu u odnosu na ostale iz okruzenja,31din gotovo odmah a ostale 29din na jedvite jade,pravdajući se izvozom u bosnu i ostalim glupostima koje nas primarne proizvođače ne interesuju uopšte,kod nas u uljmi su prisutni i dijamant i viktorija,ovi prvi imaju direktno otkupno mesto dok drugi su otkupili par propalih zadruga pa preko njih deluju...
 
Svedoci smo proteklih godina da su pojedine zadruge kilavile sa konačnom isplatom,neke su čekale po pola godine da isplate pišljivih dva dinara doplate,neke nisu ni doplatile,a pojedine su odmah u roku od mesec dana od isporuke robe davale konačnu cenu...zato sada treba otvoriti četvoro očiju i paziti kome dati robu...prošle godine je zadruga iz crepaje isplatila najvišu cenu u odnosu na ostale iz okruzenja,31din gotovo odmah a ostale 29din na jedvite jade,pravdajući se izvozom u bosnu i ostalim glupostima koje nas primarne proizvođače ne interesuju uopšte,kod nas u uljmi su prisutni i dijamant i viktorija,ovi prvi imaju direktno otkupno mesto dok drugi su otkupili par propalih zadruga pa preko njih deluju...
Predaj ti suncokret kome si prosle godine i ne boj se!!!
 
Nazad
Vrh