Cena suncokreta rod 2015

Takvi sto odmah placaju obicno ne placaju i naj vise.
 
Akontancija nema veze sa akontnom cenom.Akontacija je avans,verovatno da ovaj ima jos suncokreta pa mu nije uradjen obracun vec kad sve donese onda se tih 100.000 uracunava u krajnju matematiku!Daj Boze da stigne do 45,ja sam polovinu povrsina ove godine posvetio suncokretu...tako da i 50 neka bude::novac:::ppozdrav:
 
Svi mi koji imamo suncokret nadamo se dobroj ceni i dobrom rodu.... Nazalost ova kisa nam kvari posao em nam kvari robu em daje lopovima vremena da se dogovore.... jbg ....
 
To je proverena taktika odmah uplatis pa na kraju nema prituzbe zato avans i akontna cena cine zbrku
 
Pa postoi razlika, ako si predao 10000 kg i uplatio ti samo 100000 din to je Avans a ako je uplaćeno 430000 to je akontna cena jer je uplaćeno za celu količinu po 43 din/kg.
 
Seli i dogovorili se.Cist monopol tri otkupljivaca.Pravosudja nema tj.vuku plate a posao ne rade.Ne sekirajte se.Citiram premijera:sramota me je koliko nam dobro ide.
 
23r7j0i.jpg


- - - - - - - - - -

Monopolisti se dogovorili!Drzavo reaguj!!!
 
Upravo sam se vratio od Race,cena suncokreta se ne zna,ni akontna, ni nikakva,mada se spominjala neka konacna cena od 42-43din.A ako ti trebaju pare mozes dobiti avans,a ne akontaciju.
 
Nazad
Vrh