Cena suncokreta rod 2013.g.

danas me zvao moj snabdevac, kako stojim s parama? da se razduzimo, jer svi seljaci mu donose samo 50%. Ja pitam mislis donose celu ugovorenu kolicinu a nemogu se razduziti jer je cena upola od planirane..?...?.. da , da na to je mislio.
Treba svi da se dogovorimo i niko ko ima na dogovor/ ugovor da im ne da vise pa nek se svi zajedno yebu.Znali su MK,Viktorija i ostali zasto su davali zaduzenja u evrima,niko na paritet jer su vec proletos spremali PLACKU SELJAKA
 
Ja bih uradio sledece.Da se svi mi nezadovni cenom udruzimo i da trazimo nazad suncokret predat posto nece nam isplatiti cenu koju mi hocemo.Uljari to ne bi mogli da ispune posto su vece kolicine vec otputovale.E,onda bi smo mi njih imali u dzepu jer bi tada morali da nam plate cenu za nas otputovali suncokret ili kolektivna tuzba.A posto se njima ne bi isplatila tuzba koju bi smo glat dobili,niti bi im se ponovo isplatilo da uvoze suncokret da bi nam vratili morali bi da isplate cenu koju Mi trazimo!!
 
Nema ništa od toga, tako da zajebite sve te planove o nedavanju robe i traženju robe nazad. Pod jedan, nema više suncokreta po atarima, kakvo nedonošenje robe. I pod dva, tog suncokreta kojeg smo mi predali više NEMA. Šta je korišteno korišteno je, prodaje se sačma, što nije korišten davno je otputovao odavde. Dobro što se nismo setili u decembru ovoga...
Da se reagovalo 3 nedelje ranije od trenutka kad se reagovalo i da se reagovalo jedinstveno i organizovano- bilo bi nečega. Ovako možeš samo da čekaš to što bace na račun, prvo ćeš platiti sve ono u šta si se zadužio, ako ostane nešto ostane, ako ne, ne i gotovo.
 
Konacna cena 27 din sa pdv-om.Danas je donesena konacna odluka.Izvor kao i uvek 99 % pouzdan.
 
Za otkupljivača ,a mi koliko se oni smiluju da nam daju.Uzmu ulaz 1,5%,pa maržu na količinu od nekih 8% pa sad hoće još i dva dinara od cene.Iduće godine nema mora,deca ne mora da nose originale,žena neka smanji oriflejm,a ja odustajem od auta i za hangar mora da bude....
 
@diklofen u pravu si za otkupljivace je 27 din zaboravio sam da napomenem a sad koji koliko stavi marzu to je vec njihova stvar ili nasa....
 
Mnogo zabune se stvara zbog pdv. Neki kažu cenu sa a neki bez pdv.

Diklofen, ko to dobija toliku proviziju i od koga? Kažeš 1,5% + 8% + 2din/kg ?
 
Nazad
Vrh