Cena suncokreta rod 2013.g.

Nezvanicno,nacuo sam nesto da Viktorija pominje nekakvih 19 din.za suncokret.Nemam vremena da to proveravam da li je istina ali prica se.
 
Sacuvaj boze kakvo je ovo trziste kod nas.Ima li ikakve sanse da se izveze taj nas suncokret?Postoji li neka firma ili udruzenje koja ce organizovati otkup preko nekih stranih uljara?
 
Pa bice i dzabe kada svi njima predaju a oni imaju svoje okvirne granice,koliko mogu da prerade i koliko im treba!O tome se radi,Dijamant blokiran svi guraju kod njih i normalno da mogu da izlaze i sa 10-15 dinara sto nikada nije bilo!Neka nam je Bog u pomoci,ali Viktorija je DS-ovska organizacija koja se sada sveti seljacima koji su masovno glasali za promene!
 
Sacuvaj boze kakvo je ovo trziste kod nas.Ima li ikakve sanse da se izveze taj nas suncokret?Postoji li neka firma ili udruzenje koja ce organizovati otkup preko nekih stranih uljara?
Izvoz ide samo tako.Za sta se pune barze,nego za izvoz,jedan otkupljivac kod nas samo za makedoniju vozi,nista ne prodaje ovde.
 
Kakvih 19din jesu oni normalni pa samo za pulsar moram dati 60 000din a gde je seme oranje djubrivo itd itd. nemogu troskove pokriti pa za cega mi radimo za lepe oci neka zato ce dogodine popusiti oni :bravo:
 
Kakvih 19din jesu oni normalni pa samo za pulsar moram dati 60 000din a gde je seme oranje djubrivo itd itd. nemogu troskove pokriti pa za cega mi radimo za lepe oci neka zato ce dogodine popusiti oni :bravo:
STA SLEDECE GODINE !?!?!
odmah i sada se mora resiti za sva vremena to ucenjivanje,ugnjetavanje,podjebavanje seljaka
Drzava cene gasa,struje,goriva dize kako im se digne ona stvar a nase obezvredjuju a sad se jos i sprdaju i ucenjuju
OVO JE N E D O P U S T I V O !!!!! S A D A I O D M A H !!!!!!!!!!!!
 
Pa kako ne razumeš? Interesovanje za suncokretom kao i ponuđena cena se povećava.Nekome treba suncokret i pored priča da ga niko neće otkupljivati.Ide sve u izvoz i sa cenom od 28rsd/kg i izvoznici imaju extra zaradu.
 
A što ne bi mi napravili neki dil, pa direktno izvozili, a ne ovi trgovci da uzimaju kajmak i nama i vama?
 
Nazad
Vrh