Cena suncokreta rod 2013.g.

Najnovija vest:Kole bacio rukavicu u lice svim otkupljivacima suncokreta od juce je vlasnik 75%Vitala poceli su expresni remont da bi od iduceg ponedeljka krenuli u otkup i ono najvaznije cena 46+pdv i kaze da ce biti i veca ako ko od drugih otkupljivaca bude dao vecu cenu od njega!Za otkup suncokreta ako bude potrebe vrsice se i u Zitaru koji je isto u njegovom vlasnistvu!
 
misliš PROPAST ma nije druže vi niste razumeli suncokret će se isplaćivati u dva dela prvi deo je po 28 din.a drugi deo takođe po 28 din. :ppozdrav:
 
Možda zato što je svuda u svetu jeftiniji,možda zato što je kod nas bila zabrana izvoza pa ostale pune zalihe....
 
Pa ako su subvencije veće proizvod treba biti jeftiniji,a ne skuplji,gde su veće plate skuplja je i radna snaga......
 
E bas mi ,,drago,, sad ce svabe francuzi i ostali na.....i zbog male cene suncokreta!
s12026.gif
s12026.gif
 
Najnovija vest:Kole bacio rukavicu u lice svim otkupljivacima suncokreta od juce je vlasnik 75%Vitala poceli su expresni remont da bi od iduceg ponedeljka krenuli u otkup i ono najvaznije cena 46+pdv i kaze da ce biti i veca ako ko od drugih otkupljivaca bude dao vecu cenu od njega!Za otkup suncokreta ako bude potrebe vrsice se i u Zitaru koji je isto u njegovom vlasnistvu!

Cuo sam danas da se Kole i Peconi nisu dogovorili....
 
Ja sam cuo da Kole vraca neke Peconijeve dugove.Coveku je Invej dugo duzan i konacno je naplatio dug od MK komerca:sta:.
Danas prolazio pored Vitala dva puta -mrtvo more, izgleda kao napusteno.
Sve i da Kole preuzme Vital ne lici mi taj bas na dobrotvora, osim ako ga neko ne natera da podigne cenu u otkupu pa mu taj isti posle kompenzuje na drugi nacin.A ako krenu kombinacije znam ko sigurno nece nastradati a ko najverovatnije hoce.Ja sam na kraju garant u pogresnoj ekipi.
 
Ja sam se danas cuo sa Kosticem,kaze da ce suncokret biti 55din + pdv ,a pre neki dan sam sreo Peconija,on kaze da ce biti zabadava.
 
Nazad
Vrh