Cena suncokreta rod 2013.g.

Moja informacija izmedju 26 i 30 dinara,a na drugom mestu avansno 25 din.Ja se nadam da ce cena biti veca ali gde ima dima tu i vatre ima.
 
Molim nemojte da iznosite tako male cene. Iznosite sto vece cene. Nemojte nasedati na taj fazon. Neki pricaju o cenama od 25 din pa kada oni izadju sa cenom od 27 din mi zadovoljn i. Iznosite vi vase ceno koje bi treala da budu. Koliko ide cana kostanja plus vasa zarada....
 
A sto nebi bila 46din? zasto da se nerviram sa cenoom od 27din pa kad oni plate 32 mi svi kazemo jao cuti dobro je moglo je biti 27... Ja kazem da ce biti 46 din sa pdv nek probaju da plate manje,sto bi se mirio sa sicom sve ili nista!
 
Mislim da je 350e/t nas domet i ono za sta bi trebalo da se borimo!Treba pogledati i okruzenje i cene na drugim berzama...Svakako bih voleo da je barem 380-400 eura,ali mislim da to monopolisti u nasoj drzavi nece da plate!Videli su kako je proslo kod seljaka sa psenicom,sad cemo i mi tako,ko ih jebe...Mislim da ako ode ispod 350 eura,moze se razmisljati i blokadama uljara,to je mnogo lakse nego okupirati celu Vojvodinu i onda ispastaju i neduzni!
 
ako ode ispod 350 eura,moze se razmisljati i blokadama uljara,to je mnogo lakse nego okupirati celu Vojvodinu i onda ispastaju i neduzni!
Obavezno blokade!
Kad mogu svi da strajkuju za sve i svasta i mi cemo.
Neka se zapamti uslov - ili najmanje 350 eura ili se vidimo na putevima!
Ako ovo cita ekipa monopolista , da znaju da je dosta bilo igrarije.
 
Мени се скроз свидело оно блокирање Шабачке млекаре од стране Шапчана. Колико се сећам они су се први бунили и кад су свиње биле у питању, и чак добили батине од жандармерије. Па ред је да се са бусања у груди пређе на нешто конкретно пошто имамо леп пример.
 
Akcija bi bila uspešnija ako bi sva otkupna mesta zadržavala suncokret dok se ne napune ili dok se ne postigne povoljna cena.
 
ne zelim da sirim pesimizam ali...danas sam imao priliku sedeti sa predstavnikom dijamanta-"cena roda suncokreta 2013 u najboljem slucaju 27 din sa pdv po kg " su njegove reci!!!!
 
ne zelim da sirim pesimizam ali...danas sam imao priliku sedeti sa predstavnikom dijamanta-"cena roda suncokreta 2013 u najboljem slucaju 27 din sa pdv po kg " su njegove reci!!!!

dezinformacija I nemoj vise da lupetate cene samo nervirate ljude niko jos nezna tacnu cenu pa taaj pretstavnik dijamanta nema blage veze sa zivotom .
 
Ako bi se za cenu pitala samo viktorija cena bi bila verovatno ispod 20 din.Ima tu jos igraca osim njih.
 
Berza Novi SAd ili Galetin pozorište ima danas terminsku isporuku za suncokret 34din bez PDV,to je kao feuteres price na svetskim berzama ,samo ne kažu koliko se trgovalo i skim ,važno je odigrati predstavu ,kako ga sramota nije,baron milhauzen je amater za nas,štos je u tome da se izazove nezadovoljstvo u Vojvodini,da bi Vučko ostvario svoje bolesne ciljeve,a ovamo se kune u poljoprivredu ,sve licemer do licemera,pročitani su
 
sto rece jedan uvazeni clan ( da mi ne zameri na copy-paste)-citiram: "Nas treba ne **greška nego odvaljivati ( bez vazelina ) "
 
Moj prijatelj koji ima dosta suncokreta a i traktora odlucio da ga ne da po smesnoj ceni.Odlucio covek da ga cedi ida ga sipa u traktore a i nama ostalima ce da odradi istu stvar za dzabe.Ja nisam toliko upucen ali on tvrdi da nam je to bolja varijanta i da ce moj rus bez problema da radi na zejtin.Dali se dodaju jos kakve budalastine nemam pojma ali je to valjda bolja varijanta nego ga dati za dz.
E da, ostalima cedi za dz samo da ga se sto manje preda ovim glodarima.
 
e pa to ce biti naj varijanta, ajde da malko racunamo, 27 naj varijanta iz 2,3 kg iscedimo litar ulja +1,3 kg sacme po 55 dinara (cena u prodavnici). bokte pa samo sa sacmom cemo pokriti troskove a ulje ostaje malte ne za dz, mada se i ono dobro prodaje kao nerafinisano za salate i jos sosta po 100-120 dinara. i koje ovde lud ma kakvi 27 ima da se melje u stocnu hranu i da se cedi privatno pa ce da zvoni jer je jeftinije mesaonama da kupe po tim cenama i da melju nego da posebno kupuju ulje za zamascenje koje kosta strasno naspram ove smesne cene,da je pameti medju nama ovo se nebi desavalo.verovatno sledi kupovina prese i masine za biodizel i kad oni krenu da jedu g sa cenom prerada krece, samo nam ostaje da se izborimo da subvencije se dobijaju u kesu a ne u nafti pa ko voli ne izvoli , nego sto sve oni guraju na njihovu vodenicu da oni koji sede u kancelariji zarade najvise a ovaj koji se najvise pati i misli o svemu i kalkulise samo on zna kako njemu krajka od vekne a vekna u kancelariju i onda se neka takva lopina iz kancelarije izabere za uspesnog privrednika (lopina koja je pokrala seljaka i na njegovoj muci zaradila milijarde).
Dzabe vam jeftina hrana kada nema ko da je kupi.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh