Cena suncokreta rod 2013.g.

Na ulicu idemo pa cemo i mi njega da sklonimo. Sto pre to bolje da nebi prosli kao sa psenicom.
 
Ne lupam nego to drugi kazu koji kupuju... Mozda si i u pravu, vikdecemo na kraju zetve, valjda ce se onda znati cena po obicaju... :off_topic: svi su govorili prosle god. samo da bude 40 , pa na kraju ispao 56. :osmeh:
Ima i toga da ljudi sami sebi prave paniku bez potrebe. Nisam mislio da tebe uvredim. Poznajem dosta ljudi koji vode manje zadruge i oni ne uticu na cene isto se bore za opstanak. Svi zavisimo od velikih igraca.
 
Ko vam je taj grobar. Jedva sam provalio da je Vucko = Vucic a ko je Grobar. Zasto nekazete imenom i prezimenom. Zasto se bojite ?
 
Ne znam koliko cesto ides ja sam bio par puta i ono sto sam video uvek sam se razocarao. Sto se poljoprivrede tice mislim da su daleko iza nas.
 
Jad i beda bili i ostali.Nekome ne pomaže ni blažena vodica iz Jerusalima ,a kamoli Evropa.
 
Jeste ali kod njih je 2l cocacole skoro 300dinara....:haha:
kontriras nepotrebno,ja imam 56 godina i pamtim prilicno,sa 20 sam bio u Poljskoj toliko su bili siroti kao kod nas u cigan mali,sad je u Poljskoj kao u Nemackoj da ne verujes,tako je bilo i u ostalim drzavama koje su bile u prijateljskum odnosima sa Rusima ,nazalost ... zakljucite sami,sto se tice kvaliteta nasih useva NIKO U EVROPI NEMA TAKO LEPE USEVE KAO U VOJVODINI ,nazalost.
 
e do toga smo dosli ''NIKO U EVROPI NEMA TAKO LEPE USEVE KAO U VOJVODINI" pa daj te da bude sto jeftinije i da se svi snabdeju od nas
E kupio sam tamo i 3 lubenice; 1 kg = 1 lei , a za 1 eur dobijemo 4,4 leja
 
e do toga smo dosli ''NIKO U EVROPI NEMA TAKO LEPE USEVE KAO U VOJVODINI" pa daj te da bude sto jeftinije i da se svi snabdeju od nas
E kupio sam tamo i 3 lubenice; 1 kg = 1 lei , a za 1 eur dobijemo 4,4 leja
U Austriji i Nemačkoj bostan 2,5 E-kg iz Argentine mi bi bili zadovoljni i sa 0,5 E'kg ,kad ne bi bilo granica preplavili bi Evropu,oni zadovoljni mi zadovoljni,U Bavarskoj kad čuju da je nešto iz Vojvodine Švabe se tuku da kupe,nismo ni svesni šta imamo,a tebe ne razumem ,kod nas su lubenice 20 din. a ti kupuješ rumunske za 30din
 
Kupio lubenice za 25 dinara. 1 Eur=114 din.

114:4,4=25,90 din.Toliko je i kod nas,a naša poljoprivreda sa ovim cenama suncokreta i ostalih proizvoda će vrlo brzo izgledati ko njihova...
 
Nazad
Vrh