Cena suncokreta 2022.

I mene su zvali jer doplata od onih 20 para nije bila upisana u zahtev. Rekoh im da tada nije bilo ni uplate jer se slalo 14.okt. Tek posle su uplatili i tako se i vidi na bankovnom izvodu kao i da su rekli da ne treba to već samo da vide ukupnu količinu. Džaba sve
 
I mene su zvali jer doplata od onih 20 para nije bila upisana u zahtev. Rekoh im da tada nije bilo ni uplate jer se slalo 14.okt. Tek posle su uplatili i tako se i vidi na bankovnom izvodu kao i da su rekli da ne treba to već samo da vide ukupnu količinu. Džaba sve
I kako ste resili??
 
Mene su u Novembru zvali, falile mi otpremnice pa sam išao lično u upravu za AP na novom Beogradu, službenica je bila stvarno veoma prijatna, i potvrdila mi na kraju da je sve okej sa dokumentacijom, nisam čekao tamo više od 10 minuta ...
Moja preporuka bolje lično da se ode
 
Zadnja 2-3okt sam predao zahteve, ali samo za jedno gazdinstvo sam dobio za ostala jos nista
 
Ja ništa, kako sam poslao nit potvrda o dostavi, nit me ko zvao, nit pare ležu.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ni ja nisam dobio povratnicu, mada da budem iskren nisam dobio ni račun za struju i još koješta, ili smo promenili poštara, ili je stari počeo da pije...
 
Nazad
Vrh