Cena suncokreta 2022.

Znači nečije je mišljenje da ne bi trebali da svi apliciramo za pomoć države za suncokret. Molim, lepo je znati, pogotovu ako poljoptivrednik tako misli.
 
Јбг њихових сат времена вожње вреди као наших недељу и више дана у НС.
 
Oni partizani koji su isplivali niotkud i dozvoljeno im je bilo da odu na pregovore i nasamarili sve nas koji smo izasli posle 10 godina u takvom broju, sad treba proci jos 10 kako bi ih mogao opet videti! Ako?!
 
Oni partizani koji su isplivali niotkud i dozvoljeno im je bilo da odu na pregovore i nasamarili sve nas koji smo izasli posle 10 godina u takvom broju, sad treba proci jos 10 kako bi ih mogao opet videti! Ako?!
https://postimg.cc/ygdPT3JY]miss you dad poem[/url]

Аха на те леве па на њих сам и ја помислио реко да нема још који. Иначе ево ти потписника издајничког споразума са владом чисто подсећања ради.
 
Мене малочас звали из управе за аграрна плаћања.

Кажу ми да на две отпремице које су ми издали на силосу ономад када је постало јасно шта ови из управе траже, тамо где пише колико кила робе има по ЈУС-у и колико је прво плаћено и потом доплаћено, нема мог потписа. Питали су ме да дођем сутра или прекосутра у управу у БГ-у да им потпишем та два листа. Рекао сам да не могу и питао за неки други начин. Договор је да им те две отпремнице, са све својим потписом пошаљем на ону стару адресу и напоменом да је то допуна документације мог "случаја" број тај-и-тај (издиктирали ми). Идем сутра сабајле на силос за та два документа, па да им одма' шаљем брзом поштом.
 
Biće tu svašta, sad će da okrenu, preokrenu i na kraju pojeo vuk magarca..... zato je to tako i namešteno.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Мене малочас звали из управе за аграрна плаћања.

Кажу ми да на две отпремице које су ми издали на силосу ономад када је постало јасно шта ови из управе траже, тамо где пише колико кила робе има по ЈУС-у и колико је прво плаћено и потом доплаћено, нема мог потписа. Питали су ме да дођем сутра или прекосутра у управу у БГ-у да им потпишем та два листа. Рекао сам да не могу и питао за неки други начин. Договор је да им те две отпремнице, са све својим потписом пошаљем на ону стару адресу и напоменом да је то допуна документације мог "случаја" број тај-и-тај (издиктирали ми). Идем сутра сабајле на силос за та два документа, па да им одма' шаљем брзом поштом.
Mislim da vam je sigurnije i bolje bilo da odete i potpisete, jer i ovako je luda kuca, a ne jos da im se salje naknadno nesto.
 
Никола, 'е л' ми ти то персираш? Немо', жив ми ти!

Него... Апдејт: назвао ме мало касније тај исти тип да ми каже да је ипак све у реду са документацијом и да не треба ништа да шаљем... бла-бла-бла...

Приликом првог позива и те приче да су потребни моји потписи, питао сам га да ли је број са кога ме зове обичан телефон и питао га да ли он сам може да та два листа потпише мојим именом и поштеди и мене и себе додатног труда, рекао је да ипак не може то, мада... Можда је и он схватио да две жврљоке на папирима које нико никада више неће да гледа, могу да га поштеде додатног труда. Какогод, колико ми је у моменту диг'о притисак са звањем да се довлачим до БГ-а за десет секунди бескорисног посла, толико ме је други позив смирио.
 
Не, не, не... Нико се ту није похвалио, ни јавно, ни дискретно. То је само моја претпоставка. Кажем ти да је на моје питање, он рекао да је стављање две жврљоке уместо мене не може да уради - никаквих није ту било "можда...", "ако бих, онда...".

Поменуо је неки други случај код кога нису имали (чуо сам више гласова у позадини са којима се консултовао по поводу решавања мог случаја) то што им је потребном, а да је са мојом документацијом све ОК и да ништа не шаљем накнадно.
 
То се могло решити са скенером и пошаљеш мејл. Тако радимо на послу са пријемницама, отпремницама и слично. Једино колико знам фактура мора потпис лично.
 
Ал' пази кад се у оном обрасцу који је ишао уз уредбу нису сетили да осим броја телефона, не траже е-мејл адресу, што су тражили по којекаквим "укрштеницама" које смо годинама попуњавали и носили у локалне "Тезоре".
 
Nazad
Vrh