Cena suncokreta 2022.

Upravo stiglo obavestenje da su legle pare za jedno gazdinstvo. Zad rugo nije, a predao zahteve zajedno 25 10
 
Danas počela isplata doplate za suncokret. Čitao sam da su se mnogi ogrešili o udruženje Stig a i mene lično, mada ja i nisam bitan, jer udruženje Stig ne vodi jedan čovek. Takođe mnogi su naše udruženje stavljali u isti koš kao i NAPS i udruženje 100p plus. Možda će neko i shvatiti da smo zbog ovoga najebali nas dvojica, koji smo dobili kazne od preko 500 000 din, za koje je naše udruženje skupilo novac, to govori o nama i našoj slozi u udruženju ali govori i o vama, dežurnim pljuvačima i majstorima na tastaturi. I još da vam kažem da sam na forumu imenom i prezimenom od samog starta i da nisam Dragan iz Bavaništa koji kad je dobio funkciju u SNSu nije napisao ni jednu poruku. Ućutao sam jer nisam imao više vremena da se bavim komentarima a bilo ih je mnogo i forum se pretvorio na kritiku ljudi koji nisu ni učestvovali u bilo čemu a kamoli predvodili proteste i pregovore. Dal je moglo bolje, možda, neka neko ispregovara i meni isplate sledeće godine 7.8 din, ja ću mu biti zahvalan.
Na kraju pozdrav za sve kritičare, jahače na tastaturi, takođe i za administratore koji kreiraju atmosferu na forumu, zato se i "toliko" piše na njemu, pozdravio vas i kolega Compa, koji je banovan.
Udruženje Stig Požarevac
 
I sad ispadne da time sto cemo dobiti jos 7.8 din po kg da smo ispunjeni do vrha i zahvalni Stigu i onim pregovaracima koji su ispusili i nasamarili sve ostale zahteve radi ovih 7.8 din!
Nije se apsolutno nista postiglo i sve je ovo bilo ravno nuli i pljuvanje po svakom paoru koji je palio traktor tih dana i izasao na protest!
Ovih usranih 7.8 din kojima se sada radujemo ima da nam izadju groz **greška, borice se a inemaju potrebe kroz borbu da ih vrate na mnogo laksi nacin nego sto ce ih davati i to kroz svakakvih radnji za koje su oni specijalisti!
 
I sad ispadne da time sto cemo dobiti jos 7.8 din po kg da smo ispunjeni do vrha i zahvalni Stigu i onim pregovaracima koji su ispusili i nasamarili sve ostale zahteve radi ovih 7.8 din!
Nije se apsolutno nista postiglo i sve je ovo bilo ravno nuli i pljuvanje po svakom paoru koji je palio traktor tih dana i izasao na protest!
Ovih usranih 7.8 din kojima se sada radujemo ima da nam izadju groz **greška, borice se a inemaju potrebe kroz borbu da ih vrate na mnogo laksi nacin nego sto ce ih davati i to kroz svakakvih radnji za koje su oni specijalisti!
Pošto vidim da si ti jedan od dežurnih, jel znaš koji su bili zahtevi, ako znaš navedi?
 
Ni ono od osiguranja još nisam dobio. Kakve sam sreće ja ću biti u onoj kritičnoj grupi "žao nam je, sva sredstva su potrošena......"

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Pošto vidim da si ti jedan od dežurnih, jel znaš koji su bili zahtevi, ako znaš navedi?

Jok ne znam! Evo zbog ovih zahteva su ljudi izasli na ulice, tako da ste trebali ostaviti ispred nosa na stolu ove zahteve i vratiti se na puteve. Pa kako je krenulo da ljudi u sve vecem broju izlaze, samo cekati poziv iz ministarstva gde bi trebalo da potvrde pozitivno zahtevima!
Svakako da bi svi ljudi bili zadovoljni ovim postignutim i da ste ostvarili pored onih drugih zahteva direktne subvencije po ha od makar 150 e po ha.
9254771174d0c43e6cda3fda9048d332.jpg


Dok vi ste naseli na badalastine gde ste nas nasamarili i pregovarali gluposti zbog kojih ne bi izaslo ni 100 traktora u celoj Srbiji!
Ali sve je ovo vec vidjeno, neki su u stanju porodicu prodati!
Ne shvati nista licno ali deo krivice snosis i ti jer si imao neki znacaj u svemu ovome, a spkovali ste se i otisli kuci, bez objasnjenja do danas sta, kako i zasto!
Na ovo sto ste pristali ce svima nama izaci kroz guzu kad tad i to vec u sledecoj godini!
Ili da smo ostali svi kuci ili kad smo vec bili u takvom broju a plus krenuli i sa juga Srbije niste trebali odustati od prve liste!
Sve ovo je kerin k…c od zahteva!
591d0b6c45de8d027205c28eb4e27735.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne valja biti toliko ogorčen što nisu ispunjeni (makar za ovu državu) bajkoviti zahtevi

Ako će ovih 7.8 dinara na **greška da nam izađe, šta bi nam tek radili za 150e/ha subvencijama
 
Nazad
Vrh