Cena suncokreta 2022.

Jutros su me zvali iz ministarstva, i kazu pogresno sam sabrao predatu kolicinu suncokreta (nekih 200kg na moju stetu), pa da im posaljem izjavu mejlom da sam pogresio i da se uradi ispravka, jer sve mora da se slaze, a brze ce to biti nego da mi salju dokumentaciju natrag pa da ja ponovo saljem itd...Gospodja koja me je nazvala bila je izuzetno komunikativna, ljubazna i voljna da pomogne. Izgleda da ce biti nesto od dolpate za suncokret i to uskoro, jer kako kaze rade punom parom..
 
Jutros su me zvali iz ministarstva, i kazu pogresno sam sabrao predatu kolicinu suncokreta (nekih 200kg na moju stetu), pa da im posaljem izjavu mejlom da sam pogresio i da se uradi ispravka, jer sve mora da se slaze, a brze ce to biti nego da mi salju dokumentaciju natrag pa da ja ponovo saljem itd...Gospodja koja me je nazvala bila je izuzetno komunikativna, ljubazna i voljna da pomogne. Izgleda da ce biti nesto od dolpate za suncokret i to uskoro, jer kako kaze rade punom parom..
a kada si im poslao dokumentaciju?
 
Imam neke informacije da će sve isplatiti do 15. decembra što se tiče suncokreta. Ali zbog toga za mehanizaciju nisu ni krenuli da obrađuju dokumenta.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Imam neke informacije da će sve isplatiti do 15. decembra što se tiče suncokreta. Ali zbog toga za mehanizaciju nisu ni krenuli da obrađuju dokumenta.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
Krenuli su mehanizaciju da obradjuju zvali me u sredu za dopunu predmeta..Ali to ce verovatno da se otegne beskonacno da se izbegne konkurs za 2022. godinu..
 
To se znalo jos proslog decembra kad smo slali 4 tog januara slali smo na konkurs za 2022.. 2021 su preskocili
 
Nije to je bio konkurs za 2021, predavanje dokumentacije je bilo u 2022. Pisem o tome stalno jos od septembra 2021 cini mi se :D
Kako god tumacili, jednu godinu su preskocili, neko ko je kupio masinu januara, februara 2021 cekao je skoro godinu dana da preda zahtev i cekace vise od godine da dobije resenje.. A ministarka kaze "predaju po sistemu brzi prstii".. Sta je tu brzo?? , a drugo, taj sistem nisu poljoprivrednici smislili..
 
.
082b9b1e1d2f5e1fc5752a776c4f10e5.jpg


Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh