Cena suncokreta 2022.

Nije, sa namenskog racuna mi prelaze pare na taj racun za 24 h, to su mi u banci Inzezi uvezali ta dva racuna
 
Zeznuto, sutra cu zvati jos jednom banku da vidim cisto na cim sam. Sad imam i problem kod njih, jer na poljoprivrednom racunu nemam para a imam na ovom drugom, dolazi rata kredita i oni ne mogu da je skinu moram ja da idem da skidam i platim. Dzabe i da vratim pare na taj racun, kad se one same vrate na ovaj za 24 sata. Sad me cimaju iz banke da slučajno ne zaboravim kada ide rata, a ne mogu ni oni da rese problem koji su sami napravili
 
Ne pominje se sad uz zahtev i racune ,ali budi siguran da ce proveravati.
Tako su mnogi pocetnici odbijeni za subv. za bikove ,predali sve papire uredno ali nisu imali navedene bikove u reg. domacinstva i corak.
Njima je cilj da sto vise zahteva bude odbijeno ,jer da su hteli da daju svima mogli su mnogo jednostavnije preko otkupljivaca ili uljara koji imaju evidentiran svaki kg. koji su otkupili.
 
Mislim da je poenta izvoda iz banke samo da se vidi da je zaista bilo trgovine, da se ne traži izvod iz banke bilo bi mnogo muljanja.
Pa i ovako moze, ima gomila otkupljivaca sto se bave i poljoprivredom, uplate sa svoje firme na pg svoje pare i eto kao trgovine. Posalju zahtev i eto lake love a moze da budu milioni u pitanju. Nesto ovako sam vec nacuo....
 
Bitno je da se zahtev podnese i pošalje do 14 nov ako stigne posle toga ne bi trebao biti problem. Jer je petak 11 nov neradan dan, vrv će kasniti pošta. Sta vi mislite?
 
Gde mogu podići izvode iz Procredit banke ? Kod naas su samo slot mašine i sektor za kredite.
 
Jedino zbog original izvoda iz banke zbog podnošenja zahteva za suvenciju. U svim drugim slučajevima, radi tvog informisanja, odeš u banku i tražiš da ti urade aplikaciju na telefonu i dobijaš svaki put info kad ti neki priliv legne na račun ili kad nešto platiš sa njega, plus mesečni izvod o svim promenama u toku meseca. Nešto se malo plaća ali puno vredi.
 
Nazad
Vrh