Cena suncokreta 2022.

Šta će im br.računa!Svako PG ima broj računa u registru, kada podnosimo i potpisujemo zahteve za premije i ostale za.ebancije nikada ne pišemo br.računa jer ga imaju!
 
Pa ja sam dao pogrešnu karticu koja nije vezana za PG tj vezana je da sa racuna PG mi za 24 sata lezu pare na taj racun, i sada ne mogu da posaljem papire jer mi se ne podudaraju racun u PG i ovaj na koji mi je otkupljivac uplatio suncokret.
 
Pa ja sam dao pogrešnu karticu koja nije vezana za PG tj vezana je da sa racuna PG mi za 24 sata lezu pare na taj racun, i sada ne mogu da posaljem papire jer mi se ne podudaraju racun u PG i ovaj na koji mi je otkupljivac uplatio suncokret.
Gde pise da suncokret ne sme da bude isplacen u drugoj banci, a ne u onoj gde ti je racun gazdinstva??
 
Pa nije isplacen na racun gazdinstva? Da li je to problem? Ili ne? Oba racuna su mi u istoj banci, otkupljivac kaze da je problem da mi se ne poklapa broj racuna gde je isplacen suncokret, sa brojem racuna PG
 
Kada sam pitao zasto ne moze da se ispravi greska, otkupljivac tj njegov knjigovođa je rekao da ne smu da isplacuju na druge racune osim na onaj koji je vezan za PG, i da ce imati problem sa inspekcijom ako mi da takve papire
 
Jos ce neko u corku da zavrsi . Bice da si da ne bi usao i sistem pdv-a dao drugi racun 😬
 
Nazad
Vrh