Cena suncokreta 2022.

Људи, имао сам у суботу 29-ог преподне пропуштени позив са броја 061 64 33 714 кога сам приметио тек дан касније. Из поште сам јутрос покупио повратницу за онај захтев управи за аграра плаћања - послао сам је 26. а по тој повратници, они су је добили 28. Заголицало ми је знатижељу, да пропуштени позив нема везе са захтевом, па сам малочас пар пута покушавао да добијем онај 061 број, али је вазда заузет, а потом добијам поруке да је број поново доступан, поново зовем, па или је број заузет или звони, без да неко одговори на позив.

Да није још неко имао неки позив са броја кога сам написао и ако су некога контактирали из управе, са којих бројева су се јављали - фиксних или мобилних?
Преко апликације "Еверибади" избаци ово:
7a7d2c43cc92bb0a25f287ef2e85f215.jpg


Послато са M2012K11AG помоћу Тапатока
 
Posto tek od ponedeljka planiram da posaljem ovaj zahtev za suncokret, da li u banci moze da se dobije samo izvod za tu odredjenu uplatu ili mora sa svim prilivom/odlivom ?
 
Zavisi od banke do banke. Neke izvuku samo za suncokret, a ne neke ti izvuku sve uplate pa sam obelezis koje su uplate za suncokret.
 
Ja sam službeniku za šalterom rekao datume uplata i to mi je i odštampao, ništa drugo se ne vidi sem uplate za suncokret.
 
Ja sam sam sebe otpisao, necu ni dobiti jer sam dao pogrešan racun u banci, kada sam uvideo gresku pokusao sam da to ispravim, ali otkupljivac i banka ne zele da to rese, receno mi je da se to ne moze ispraviti,greske se placaju skupo
 
Ministarka (nova) danas u skupštini kaže da će sav suncokret biti isplaćen najkasnije do kraja ove godine. Usvojen je rebalans budžeta
 
Ма дај, какве су то бедастоће којима јебавају народ!? Шта, направио си грешку са документацијом и нема исправки - баба са колачима већ прошла? Зар за неки будући протест треба да, осим основних захтева, изнесу и детаљну продецудру како да се то обави у пракси?
 
Ministarka (nova) danas u skupštini kaže da će sav suncokret biti isplaćen najkasnije do kraja ove godine. Usvojen je rebalans bu
Ja sam sam sebe otpisao, necu ni dobiti jer sam dao pogrešan racun u banci, kada sam uvideo gresku pokusao sam da to ispravim, ali otkupljivac i banka ne zele da to rese, receno mi je da se to ne moze ispraviti,greske se placaju skupo
Ja nisam ni dao posebno kopiran račun.. Pa broj računa imaju na svakom izvodu. Zvao i kažu nije problem
 
Nazad
Vrh