Cena suncokreta 2022.

Radoslave aj molim te vise o ceni.
Nadam se da imas vise informacija od onih naduvenih koji su bili da pregovaraju sa doticnom lezbejkom!
Jel sigurica 73 din ili smo jeli govna na ovim zadnjim protestima i mi ovde a i vi tamo?!!!
 
Radoslave aj molim te vise o ceni.
Nadam se da imas vise informacija od onih naduvenih koji su bili da pregovaraju sa doticnom lezbejkom!
Jel sigurica 73 din ili smo jeli govna na ovim zadnjim protestima i mi ovde a i vi tamo?!!!
sta znaci sigurica? bitno je koji je mehanizam isplate. najbolje bi bilo da drzava doda uljarama a da su uljare dale ugovaracima proizvodnje a ovi nama. sta je sada model? da u setvenoj strukturi imam upisanih na primer 7 hektara pre korone i da mi neko gleda sta ? - prinos po hektaru i da se dodaje po setvenoj strukturi ili po kolicini koja mi stoji na otpremnici
 
a ok. ti bi u stvari voleo da je veca od 73 tj da je sto veca.
u selu Dolovo (juzni banat) je isplacivano 60, 63, 65 i 67 i nema vise suncokreta za vrsidbu videcemo ostala mesta
Au genije... Kažeš ja bih u stvari voleo. Da sam napisao voleo bilo bi tako. Rekao sam da MISLIM da će biti a ne voleo. I kad kažem da će biti loša cena jer je to moje mišljenje da li i to znači da bi voleo da bude manje. Kad ljudi nemaju pametnija posla nego se bave analizom reči tipa šta je pesnik hteo da kaže.
 
Au genije... Kažeš ja bih u stvari voleo. Da sam napisao voleo bilo bi tako. Rekao sam da MISLIM da će biti a ne voleo. I kad kažem da će biti loša cena jer je to moje mišljenje da li i to znači da bi voleo da bude manje. Kad ljudi nemaju pametnija posla nego se bave analizom reči tipa šta je pesnik hteo da kaže.
pa dobro pesnice posto si rekao ''Onako bez veze... '' vidim da ti je misljenje na nivou zelje i to je u redu.
najcesce kada neko nesto misli on ima odredjenu logiku a tvoja je ''Onako bez veze... ''. samo nemoj da se mnogo naprezes
 
pa dobro pesnice posto si rekao ''Onako bez veze... '' vidim da ti je misljenje na nivou zelje i to je u redu.
najcesce kada neko nesto misli on ima odredjenu logiku a tvoja je ''Onako bez veze... ''. samo nemoj da se mnogo naprezes
Krcko ne lupetaj života ti. Nikakve želje nikakve budalaštine samo lično mišljenje bez nekakve argumentacije. Premoren sam da bi se tebi pravdao. Aj sevaj
 
Prvi će kasnije više doplatiti, a drugi manje, a možda i ostane ta cena kao konačna.
 

67.1+PDV
 
to sto pise OD se tako i pise
dole isto imas cenu OD

Problem akontnih cena suncokreta​


Poslednji izveštaj Produktne berze prikazao je cenu suncokreta od 67,11 din/kg bez PDV-a, dok su pojedini otkupljivači tokom i posle žetve nudili i manje, što je daleko od "dogovorene".


"Cena još nije formirana definitivno. Garantova cena će biti 73 dinara uz predaju dokumentacije u najbliže trezore, ali to su neke nezvanične informacije. Tu je nastao problem kod akontnih cena koje su se kretale od 55 od šestdeset i nekog dinara", kaže naš sagovornik.
 
Da, da.. Nazvao dvojicu odkupljivača i oba tvrde da će platiti jaču cenu od te. Sačekajmo pa ćemo videti
 
Nazad
Vrh