Cena suncokreta 2022.

Situacija se polako smiruje posle propasti protesta i iznenadne Tečine smrti, vreme je za žetvu suncokreta.Prvi dan obično lagano krećemo međutim ove godine ćemo pokušati prvi dan da uradimo bar 16-17 hektara. Kako je to izgledalo, kakvi su prinosi pogledajte u videu ... Mehanizacija korišćena u videu: New Holland cx5090 kombajn Case Puma 155 Prikolice Pronar 672/1 x2 Armatrac 1104 lux Zmaj 489 traktorska prikolica Kamion Mercedes Actros sa kadom 50m3 Hvala što ste pogledali video.
 
Situacija se polako smiruje posle propasti protesta i iznenadne Tečine smrti, vreme je za žetvu suncokreta.Prvi dan obično lagano krećemo međutim ove godine ćemo pokušati prvi dan da uradimo bar 16-17 hektara. Kako je to izgledalo, kakvi su prinosi pogledajte u videu ... Mehanizacija korišćena u videu: New Holland cx5090 kombajn Case Puma 155 Prikolice Pronar 672/1 x2 Armatrac 1104 lux Zmaj 489 traktorska prikolica Kamion Mercedes Actros sa kadom 50m3 Hvala što ste pogledali video.
Posto si se oglasio posle svih losih stvari koje su ti se izdesavale, hocemo li saznati sta se izdesavalo sa protestom i sta bi sa Nedeljkom koji se takodje ne oglasava. Ne stavljam vas u isti kos.
 
Situacija se polako smiruje posle propasti protesta ..................................................
Ako moze ( kad nadjes vremena ) predoči nam tvoje vidjenje situacije u vezi protesta . Svasta se ovde a i u onoj wiber grupi pisalo pa bi bilo lepo da čujemo i iz prve ruke . Ne moraš da kucaš , ako ti je lakše ( a i brže ) može i u audio-video formatu .
 
Радославе једно питање тај адаптер што имаш како са њиме косиш и једну и другу културу? Мислим јели има нешто фабрички да може кукуруз и сунцокрет да коси без преправки или шта?
 
Радославе једно питање тај адаптер што имаш како са њиме косиш и једну и другу културу? Мислим јели има нешто фабрички да може кукуруз и сунцокрет да коси без преправки или шта?
Nikad nisi video da se kosi sa kukuruznim adapterom suncokret?
 
Ма и ја косим кукурузним али имам оне додатке за сунцокрет, а колико видим да то Радослав нема.
 
Ma da kupio u B.Petrovac evo danas smo ih skidali i rasklapali kako je dobro odradjeno svaki lezaj zapekao. Znaci mu.da sam svoja pojeo jbm ti kad sam ih i kupio. Noževi kao od flaha mekani,da sam bar ranije pitao na forumu Matić ima za isti kao moj Fantini te dodatke mogao sam otici kod njega i prekopirati i napraviti kvalitetnije.
 
Pozdrav
Jel ima neko informaciju kako ce da ide ova "pomoc"(doplata) drzave, za suncokret ?
U Trezoru kazu da ne znaju i da nece preko njih da ide...

Послато са M2003J15SC помоћу Тапатока
 
Drugi dan žetve suncokreta je krenuo kao sasvim prosečan dan u žetvi, zbog kiše prethodnih dana smo startovali tek oko podne. Njiva koju radimo je na nekih 13 kilometara od silosa, nalazi se na Banstolu na starom putu Beograd- Novi Sad i prilično je velika, oko 30 hektara u komadu. Već posle pola sata idilu prekida kiša a šta se dalje dešavalo, pogledajte u videu... Mehanizacija u videu: Kombajn New Holland cx5090 Case Puma 155 John Deere 6920 John Deere 6610 Traktorske prikolice Pronar 672/1 x 2 Traktorske prikolice Gomar Kamionska prikolica Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal!
 
Nazad
Vrh