Cena suncokreta 2022.

"Финансијска подршка исплаћује се подносиоцу захтева до утрошка средстава обезбеђених
за спровођење ове уредбе. "

Da li im ovo znaci da nece biti za sve?
Verovatno ce prvo biti namireni ovi sto su sj...li proteste, a za ostale sta ostane, pa ko bude imao srece.
 
"Финансијска подршка исплаћује се подносиоцу захтева до утрошка средстава обезбеђених
за спровођење ове уредбе. "

Da li im ovo znaci da nece biti za sve?
Verovatno ce prvo biti namireni ovi sto su sj...li proteste, a za ostale sta ostane, pa ko bude imao srece.
To sad pise u svakom konkursu drzave, da se ograde kad pukne konkurs i da kazu "dali smo sve pare nema vise"..

Ni u jednoj uredbi nema potrebne dokumentacije za ostvarivanje prava.
To treba tek da izadje sa javnim pozivom, uredba to ne definise.
 
Ja sam bio danas do trezora pa rek'o ajde da pitam za onu dopaltu od drzave, kažu nemamo mi pojma nista o tome i misle da to nece ici preko njih..
 
Nepratite na času, lepo piše u onom dokumentu što je Kiraj objavio da se sve šalje direkt za beograd poštom ili lično zatvoreno u koverat, ima adresa..... Od 14 oktobra do 14 novembra.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nepratite na času, lepo piše u onom dokumentu što je Kiraj objavio da se sve šalje direkt za beograd poštom ili lično zatvoreno u koverat, ima adresa..... Od 14 oktobra do 14 novembra.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
ako ti nije tesko navedi mi tacno sta se salje od dokumenata i gde to pise, adresu cu sam da nadjem
hvala
 
Nepratite na času, lepo piše u onom dokumentu što je Kiraj objavio da se sve šalje direkt za beograd poštom ili lično zatvoreno u koverat, ima adresa..... Od 14 oktobra do 14 novembra.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Pratimo, ne sekiraj se. Jel to ono, isplata ce se vrsiti do utroška sredstava? Od dokumentacije je potrebno sta? Nemaju pojma. Setvena struktura, odvaga, otpremnica na koju kolicinu? Jel odvaga i otpremnica merodavna? Pa tu moze da se muti samo tako, napise ti skladistar da si predao 200 t i podelite lovu, a ti izneo 5 t, stvarno smejurija
 
Spominje se i dokaz o protoku novca od suncokreta kroz racun u banci. Niko ne zna kako ce doplatiti na onaj suncokret kojim se razduzio neki repromaterijal. Inace i kod nas doplata 5.2 dinara na akontnu cenu tako da je placeno do sad 65.2 dinara.
 
Pa to kazem Coci, mahinacije u najavi, i nece dobiti svi, ocigledno. A treba doplata na kompletnu iznetu kolicinu, kao i sto ti doplate tih 5 din
 
Pa to kazem Coci, mahinacije u najavi, i nece dobiti svi, ocigledno
ako je resenje sistemsko moraju da dobiju svi.
mislim nije zakon uklesan u steni ali kada je to bilo da subvencije dobiju jedni a drugi ne?
u stvari sve je smuljano ali ne mogu da zamislim da jedni dobiju a da drugi ne dobiju. niciji suncokret nije bolji od tudjeg niti je ovo trka na 400m pa da prvih 5 dobije a ostali ne
 
Tacno, ali meni se cini da su ovo kao subvencije za masine, i pise na kraju do utroska sredstava, sramota je da ne dobiju svi. Kao prosao si na konkursu, a para ima samo za prvih 100 za ostale nema, Subvencije po ha su nesto drugo
 
Nazad
Vrh