Cena suncokreta 2022.

Pre nekoliko dana je na Cool radio bila reklama da silos plaća 750€ tonu, jel ima neko iz tog dela Banata da potvrdi 🤔
 
Danas zove gazda zadruge da dolazim i radim obracun, reko polako s placanje imam jos tablu od pola jutra da skinem i ubedi me covek da mi isplati dosadasnje.
 
Danas zove gazda zadruge da dolazim i radim obracun, reko polako s placanje imam jos tablu od pola jutra da skinem i ubedi me covek da mi isplati dosadasnje.
Zadnjih 10-tak dana ovdje se promjenila cijena 4 puta jutros je zito osijek izaslo sa cijenom 600E(bez PDV-a) , a tek po zetve u toku, tako da moguce jos ode, a kod vas je uvjek skuplje nego ovdje.
 
Kakve veze ima kolika je akontacija?
Ono na kraju je bitno, a ovo dali akont 30 ili 68 skroz nebitno....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Važno je. Da li bi ti hteo da ti bude akontacija 1 dinar a da ti doplate ostatak oko nove godine? Ljudima trebaju pare.
 
Kakve veze ima kolika je akontacija?
Ono na kraju je bitno, a ovo dali akont 30 ili 68 skroz nebitno....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Pa nije da nije bitno. Na primer meni je akont 60, a tebi 68, znaci verovatno ce i meni konacna biti oko 68 ili vise.
 
Kakve veze ima kolika je akontacija?
Ono na kraju je bitno, a ovo dali akont 30 ili 68 skroz nebitno....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Iskreno meni je bitno, imam da skidam još oko 20Ha, na prosečnih 3t po Ha.. to mi dođe još 6hiljada dinara na hektar.. znači isplatiće mi više 120000dinara pre nove godine

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh